Back To Top
'Susamam' şarkısını söyleyen 18 rapçi hakkında suç duyurusu

'Susamam' şarkısını söyleyen 18 rapçi hakkında suç duyurusu

 - Son Güncelleme: 18.09.2019 Çarşamba 08:47
\'Susamam\' şarkısını söyleyen 18 rapçi hakkında suç duyurusu
- A +

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran bir kişi, 'Susamam' şarkısında yer alan sözlerden rahatsızlık duyduğunu belirterek, yaklaşık 15 dakika süren parçada yer alan 18 kişi hakkında şikayetçi oldu. Doğa, hayvan hakları, kadına şiddet, adelet, trafik gibi konulara değinen 'Susamam' sadece yayınladığı birkaç saat içinde sosyal medyada milyonlarca kez izlenmişti.

Sosyal medyayı sallayan 'Susamam' şarkısında yer alan 18 rapçi hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Sözcü'de yer alan habere göre, Şanışer mahlaslı rapçi Sarp Palaur ile birlikte 18 rap sanatçısı ile birlikte seslendirdiği 'Susamam' isimli şarkıya suç duyurusunda bulunulduğu ortaya çıktı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvuran bir kişi, ‘Susamam’ parçasında yer alan sözlerden rahatsızlık duyarak, yaklaşık 15 dakika süren parçada yer alan 18 kişi hakkında şikayetçi oldu.

Savcılığın şikayetin kaydını aldığı ve incelemesini sürdürdüğü öğrenildi. Doğa, hayvan hakları, kadına şiddet, adelet, trafik gibi konulara değinen 'Susamam' sadece yayınladığı birkaç saat içinde sosyal medyada milyonlarca kez izlenmişti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN