Back To Top
Tekebaşı Mahallesi'nde asfalta hazırlık çalışmaları tamamlandı

Tekebaşı Mahallesi'nde asfalta hazırlık çalışmaları tamamlandı

 - Son Güncelleme: 12.02.2020 Çarşamba 18:36
Tekebaşı Mahallesi\'nde asfalta hazırlık çalışmaları tamamlandı
- A +

Hatay'da Samandağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Tekebaşı Mahallesi, Tekebaşı Eczacı Maruf Cilli Anadolu Lisesine giden yolda büz döşeme, dolgu ve asfalta hazırlık çalışmaları tamamlandı.

Vatandaşların huzuru, refahı ve daha güvenli ulaşım sağlamaları için çalışmalarını gerçekleştiren Fen İşleri ekipleri, hem vatandaşların hem de öğrencilerin daha rahat ulaşım sağlamaları için gerçekleştirdikleri hummalı çalışmalar ile asfalta hazırlık çalışmalarını kısa bir süre içerisinde tamamladılar.Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, Tekebaşı Mahallesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğü birim yetkililerinden bilgi aldı.

20-02/12/samandag-belediyesi.jpg

'VATANDAŞIN REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ'

Başkan Eryılmaz, vatandaşların refahı için ilçenin bütün mahallelerinde çalışmaların sürdürüldüğünü belirterek; “ Tekebaşı Mahallemizde Eczacı Maruf Cilli Anadolu Lisesine giden yolun beton asfalt için altyapı ve büz döşeme çalışması tamamlanmıştır. Kısa süre içinde yolumuzun asfaltlama çalışmalarını bitirip çocuklarımız için sorun olan bu konuyu çözmüş olacağız. Daha güzel bir Samandağ için her mahallede her sokakta çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerine yer verdi.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN