25.01.2020  14:28

TOBB depremzedelere yardım için harekete geçti

Elazığ ve Malatya'yı vuran 6,8 büyüklüğündeki depremin ardından TOBB da depremzedelere yardım için harekete geçti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu "Tüm illerdeki oda ve borsalar ile AFAD koordinasyonunda, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yardım göndermeye başladık" dedi.

+
-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, tüm illerdeki oda ve borsalar ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinasyonunda, deprem bölgesinin ihtiyaçları doğrultusunda yardım göndermeye başladıklarını bildirerek "Yardımda bulunmak isteyen üyelerimiz, il ve ilçesindeki oda ve borsalarla iletişime geçebilir" ifadesini kullandı.

"ODA VE BORSALARLA İLETİŞİME GEÇİN"

Hisarcıklıoğlu, yazılı açıklamasında, TOBB olarak 81 ildeki oda ve borsalar ile birlikte depremin etkilediği Elazığ ve Malatya için için harekete geçtiklerini belirtti.

Tüm illerdeki oda ve borsalar ile AFAD koordinasyonunda, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yardım göndermeye başladıklarını kaydeden Rifat Hisarcıklıoğlu, "Yardımda bulunmak isteyen üyelerimiz, il ve ilçesindeki oda ve borsalarla iletişime geçebilir. Elazığ ve Malatya başta olmak üzere tüm milletimize geçmiş olsun" değerlendirmesinde bulundu.

ANKARA/AA

DİĞER HABERLER
Ataşehir'de korkutan yangın
Trafik kazaları azaldı
Amacımız bağımsız bir Libya'dır
Eşcinsellerle yan yana anılmayı kabul etmiyoruz
KPSS ortaöğretim başvuru ücretleri belli oldu
Kendilerini uyaran minibüs şoförünü bıçaklayan 3 genç yakalandı
Bir aile yok oldu