Back To Top
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor! Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm canlı izle

Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor! Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm canlı izle

 - Son Güncelleme: 05.06.2018 Salı 20:34
Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor! Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm canlı izle
- A +

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izle! Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor... Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izlemek isteyenler bu akşam ekran başında olacak. Star Tv'nin bu sezonun en iyi dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler sezon finali ile ekranda olacak. Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm izle linki ve Ufak Tefek Cinayetler sezon finali ile ilgili tüm detaylar haberimizde...

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm canlı izle! Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler sezon finali yapıyor... Sezon başından bu yana aradığımı Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunun yanıtını bu akşam almayı bekliyoruz. Ufak Tefek Cinayetler sezon finalini bekleyen izleyici öte yandan teoriler üretmeye devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler 32. bölüm canlı izlemek isteyenler için 32. bölüm linki ve Ufak Tefek Cinayetler sezon finali ile ilgili detaylar haber detayda... 

Star Tv ekranlarının fenomen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, bu akşam sezon finaline giriyor. Sezon başından bu yana aradığımı Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü sorusunun yanıtını bu akşam almayı bekliyoruz. Ufak Tefek Cinayetler sezon finalini bekleyen izleyici öte yandan teoriler üretmeye devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler için bu kez üretilen teori ise hayli kuvvetli. Kılavuz Karga adlı bir sayfanın teorisi akla oldukça yatkın. Peki Ufak Tefek Cinayetler'de kim öldü?

18-06/05/bhhh.jpg


Cinayetin gerçekleşmesiyle birlikte ilk sezonu tamamlayacak olan Ufak Tefek Cinayetler, Arzu-Burcu-Pelin ve Merve-Oya-Serhan arasındaki içinden çıkılamaz durumu ele alacak. Merve'nin söylediği yalanlar karşısında artık kendisini tutamayan Oya, her şeyi tüm çıplaklığıyla ortaya dökmüştür. Peki, Serhan'ın bu durum karşısında tepkisi ne olacaktır?

Yükleniyor...

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Olan bitenden rahatsızlığını dile getiren Arzu, Pelin'in başındaki karabulutları öne sürerek bir nevi ortaklık teklif etmiştir. Bu ortaklı, işlenecek cinayet içindir. Pelin'in hayatını mahvetmek için her yolu denemeye hazır olan Merve, Taylan'ın canını fena halde yakmıştır.

Bu durum Pelin'in evliliğinde sarsıntı yaratınca ortalık karışmış ve Pelin, Merve'yi ortadan kaldırmaya karar kılmıştır.

18-06/05/uyy.jpg


Arzu'nun hedefinde ise belki de uzun zamandır aklının bir köşesinde yer alan Burcu'yu uzaklaştırma planı, bu kez resmi bir girişimle ortaya çıkacaktır. Bu girişimin ortağı, henüz acısı taze olan Pelin olacaktır. Peki, Arzu-Pelin ortaklığı sonucunda ölen isim kim olacaktır?

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN