05.04.2020  16:41
SON GÜNCELLEME: 
05.04.2020  16:42
KAYNAK: 
KARAR

Güvercin yeni hafta neden yok? Güvercin'in akıbeti belirsiz...

Ekranların kısa sürede sevilen dizilerinden biri olan Güvercin yeni bölüm neden yok? Star TV'nin 3 haftadır yeni bölümü yayınlanmayan dizisinin akıbeti merak konusu oldu. Peki, Güvercin bu hafta yok mu? Güvercin yeni bölüm ne zaman saat kaçta? Güvercin son bölüm izle detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

+
-

Star TV'nin güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizisi Güvercin, bu hafta da yayınlanmayacak. Bu akşam Güvercin dizisi yerine saat 20.00'de animasyon filmi Minyonlar'ın tekrarı ekrana gelecek. Diziseverler yeni bölümü merakla beklerken yayınlanan 14. bölüm fragmanına göre, annesi İsmihan'ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş'i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş'in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları'nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir. Peki, "Güvercin neden yok?", "Güvercin son bölüm fragmanı yayınlandı mı?", "Güvercin dizisi full izle" konu başlıklarını KARAR.com okurları için derledik...

GÜVERCİN YENİ BÖLÜM NEDEN YOK?

En son 15 Mart 2020 gününde yayınlanan 13. bölümüyle ekranlara gelen Güvercin dizisinin akıbeti belirsizliğini koruyor... 2 haftadır yeni bölümü yayınlanmayan Güvercin dizisinin 14. bölümünün neden yayınlanmadığı şu ana kadar resmi olarak açıklanmadı ancak dizi setinde büyük bir kriz çıktığı ve çekimlerin iptal edildiği öne sürüldü.

Özellikle dizide Kenan karakteri ile yer alan Mehmet Ali Nuroğlu'nun, koronavirüs salgını riskine karşın dizi çekimlerinin devam etmesine tepki göstererek seti terk ettiği iddia edildi. Bu kriz sonunda Güvercin dizisinin iptal edilip erken final bile yapabileceği gelen kulis haberleri arasında.

Güvercin dizisi bu sezona nedeni açıklanmaksızın birçok kez ara verdi. İlk ara 26 Ocak 2020 Pazar akşamı verilmişti. Daha sonra da 1 Mart 2020 Pazar akşamı da ikinci kez yayınlanmamış, ara verilen her haftanın ardından reytinglerde izleyici kaybedilmişti.

GÜVERCİN 14. BÖLÜM NE ZAMAN SAAT KAÇTA?

Pazar günleri saat 20.00'de Star TV'de ekrana gelen Güvercin dizisi, 3 haftadır yayınlanmıyor. 14. bölümün ne zaman ekrana geleceği henüz belli değil. Yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

GÜVERCİN 14. BÖLÜM FRAGMAN

GÜVERCİN 14. BÖLÜM ÖN İZLEME

GÜVERCİN DİZİSİ FULL İZLE

Güçlü kadrosuyla beğeni toplayan Güvercin dizisinin tüm bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

GÜVERCİN YENİ BÖLÜM NELER OLACAK?

Güvercin 14. bölümde; annesi İsmihan'ı yeni toprağa veren Kenan, şimdi de kardeşi Ökkeş'i kaybetmesi gerçeğiyle karşı karşıyadır. Ökkeş'in durumu, dağılma aşamasına gelmiş Cibranoğulları'nın bir araya gelmesini sağlasa da, bu birlik çok da uzun sürmeyecektir.

Nimet'in açtığı yeni belalar yüzünden aileyi şimdi daha zor ve acı günler beklemektedir. Kenan Zülüf'ün bütün yalvarmalarına rağmen, bir Cibranoğlu olarak Ökkeş'i bıçaklayıp kaçan Murat'ın peşine düşmeye kararlıdır.

Bugüne kadar hep sağduyulu olmayı seçen Kenan, yaşadığı acıyla büyük bir ikilem içinde kalacaktır. Antep'te kalmayı seçen  İpek'in de Kenan konusunda umutları tükenmek üzeredir.

Kenan'dan bütün malı mülkü üzerine aldığını ve geleceğini tamamen garantilediğini düşünen Kevsa, öğrendiği gerçek karşısında hiç beklenmedik bir teklife evet diyecek; bu da yeni olayların başlangıcı olacaktır. Ailesine sahip çıkmak için onların başında olması gerektiğinin farkına varan Kenan, zor bir karar vermek durumundadır.

GÜVERCİN SON BÖLÜM NELER OLDU?

Güvercin 13. bölümde; Kenan artık Kevsa'nın yaptığı zalimliklere dayanamayıp, Zülüf’ün yanında olmayı seçmiştir. Zülüf ve Kenan, iki aile arasında yeniden başlayan kan davasına rağmen yine yan yanadır. Nefise ve Celil'in verdiği yeni ifadelerle Zeliha'nın kısa zamanda cezaevinden çıkacağını bekleyen Zülüf ve ailesi Zeliha'dan kötü bir haber alır. Zeliha yaşadığı travmanın etkisiyle, hayatına son verme noktasına gelmiştir.

Kenan annesinin hayatından endişe eden Zülüf için, bütün olanakları seferber ederek Zeliha'dan haber almaya ve onu kurtarmaya kararlıdır. Bütün taşlar yer değiştirmek üzeredir. Kenan'ın zekası ve öngörüsü sayesinde gözaltına alınan Kevsa, cinayete azmettirmek suçuyla cezaevine girmek gerçeğiyle karşı karşıya kalacaktır.

Ökkeş'in gönlü annesinin cezaevine girmesine razı olmasa da, gördüğü yeni gerçekler karşısında Kevsa’nın yaptıkları konusunda dili tutulur. Kevsa’nın yokluğunu fırsat bilen Nimet, konakta olan yerini sağlamlaştırma hamlelerine devam eder. Ökkeş'i, kendisini çok sevdiğini düşündüğü Nimet ile ilgili zorlu sınavlar ve günler beklemektedir. Güçlü olmak için Gaffur'un yanında olmayı seçen Müslüm yüzünden Bedir ve Gaffur'un karşı karşıya gelmesi an meslesidir.

Gaffur Bedir'in ailesine yaptıklarına rağmen gönlünden çıkaramadığı Kevsa’yı kurtarmak için bir şey yapıp yapmama ikileminde kalacaktır. Kenan, Zülüf'ün annesi ve ailesi için son gücüyle savaşırken hiç beklemediği bir haberle derinden sarsılır. Bu aldıkları haberle Zülüf ve Kenan’ı yeniden zorlu ve acılı günler beklemektedir.

GÜVERCİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Zülüf, kuş uçmaz kervan geçmez, dağların doruklarında kör bir kuyuda ölümü beklemektedir. Bir çingene kızı gibi yerin yedi kat dibindedir. Zülüf, atıldığı bu kuyudan genç bir adam tarafından kurtarılır. Bir mucize gibi karşısına çıkan Kenan'ın kim olduğunu öğrendiğinde ise hayatının şokunu yaşar. 

Kuyunun başında beklemekte olan Kenan, akşam güneşinin kızıllığı altında, güzelliğiyle dillere destan Zülüf’ü görür kuyudan çıkarken. Kenan'ın dizlerinin bağı çözülür, yer ve gök altüst olur. 

On beş yıl önce işlenen cinayet yüzünden etrafa saçılan kan, o günden sonra her iki aileye de bulaşacaktır. Ta ki bir gün aşk gelip, her şeyi temizleyene dek…

GÜVERCİN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Pastel Film'in gerçekleştirdiği, senaryosunu Gül Gürsoy ve Halil Özer'in yazdığı, müziklerini Alp Yenier'in yaptığı, yönetmen koltuğunda Deniz Dikilitaş ve Altan Dönmez'in oturduğu Güvercin dizisi oyuncu kadrosunda; Mehmet Ali Nuroğlu (Kenan Cibranoğlu), Almila Ada (Zülüf Kavvi), Menderes Samancılar (Bedir Kavvi), Nursel Köse (Kevsa Cibranoğlu), Gülen Karaman (Zeliha Kavvi), Devrim Saltoğlu (Celil), Osman Albayrak (Kasım Kavvi), Genco Özak (Ökkeş Cibranoğlu), Toprak Sağlam (Emel Kavvi), Eslem Akar (Nefise Cibranoğlu), Berke Üsdiken (Müslüm Kavvi), Işıl Dayıoğlu (Mesude Cibranoğlu), Bestemsu Özdemir (Doktor İpek), Erdal Cindoruk (Gaffur), Bülent Bilgiç (Mustafa), Dilan Telkök Hardal (Betül), Ayşegül İşsever (İsmihan), İdil Memi (Güldane), Sabri Memi (Battal), Enver Akbaş (İbrahim), Tolga Pancaroğlu (Erdem), Gözde Fidan (Nimet), Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Yağmur Gülveren gibi isimler yer alıyor.

DİĞER HABERLER
Erzincan'da bir çoban donarak öldü
Yürekler yine yandı
Karlar eriyince araçlar ortaya çıktı
Milli boksör, kız arkadaşını öldürdü
Bir otellik orman yangını
Sınırlar açılıyor
Çarşambadan itibaren sahaya iniyoruz