Back To Top
11 Eylül 2018 reyting sonuçları | Salı akşamı reytinglerinde kim birinci?

11 Eylül 2018 reyting sonuçları | Salı akşamı reytinglerinde kim birinci?

 - Son Güncelleme: 12.09.2018 Çarşamba 13:20
11 Eylül 2018 reyting sonuçları | Salı akşamı reytinglerinde kim birinci?
- A +

11 Eylül 2018 Reyting sonuçları merakla bekleniyordu sonuçlar çarşamba sabahı belli oldu. 11 Eylül 2018 Salı akşamı hangi kanal hangi yapım birinci oldu? Erkenci Kuş dizisi ne yaptı? Salı akşamı kanallar tarafından TV izleyicisinin beğenisine sunulan projelerin içerisinden hangisi izleyiciler tarafından tercih edildi? Reyting sonuçlarının açıklanmasından sonra tv izleyicilerin tercihleri ortaya çıktı.

11 Eylül 2018 reyting sonuçları salı günü takipçilerinin beğenisine sunulan projeler içerisinden hangilerinin ilk sıralara yerleştiğini gösteriyor. Televizyon yayıncılığının en önemli parçası olan reytingler, yapımların akıbeti için büyük önem taşımaktadır. Salı akşamı reytingleri sabah saatlerinde açıklandı. 

11 EYLÜL REYTİNG SONUÇLARI

Salı akşamı reytinglerinı sayfamızdan takip edebilirsiniz.  11 Eylül 2018 Salı gününe ait AB reyting sıralaması ve takipçilerinin karşısında olan projelerin puanlamaları biraz önce açıklandı. Dün gece yine Erkenci Kuş dizisi birincilik koltuğuna oturdu. Erkenci Kuş'da Can'ın Sanem'le olan yüzleşmesi ve itirafları izleyicileri ekran başına kilitledi. 

Salı günü izleyici ile buluşan projelerin AB reyting sıralaması ve elde ettikleri share oranlarının bir bölümü...

18-09/12/11-eylul-reytingleri-aciklandi.jpg

 

REYTİNG NEDİR? 

Reyting dilimize ingilizce rating kelimesinden geçmiştir. Türkçe izlenme oranı anlamına gelen reyting en aktif televizyon yayıncılığında kullanılmaktadır. TNS şirketi tarafından ölçümlenen reyting sonuçları, 2000’in üzerinde haneye yerleştirilen özel cihazlar sayesinde ölçümlenmektedir.

REYTİNG SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

Reytingler en çok reklam şirketleri tarafından önemsenir. Reytingler televizyon programlarının ne kadar izlendiğini ortaya çıkarır. Reklam verenler izlenme oranları sayesinde hangi saatte, hangi programa reklam vererek daha çok etkileşim alabileceğini öngörebilmektedir.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN