12’li tuvalet kağıdı'nda görülmemiş büyük kanpanya! Fiyatı 9 TL’ye düştü! Her evin ihtiyacı... Vakit kaybetmeden stok yapın!

12’li tuvalet kağıdı'nda görülmemiş büyük kanpanya! Fiyatı 9 TL’ye düştü! Her evin ihtiyacı... Vakit kaybetmeden stok yapın!

Yıl içinde büyük zam alan ürünlerden biri de tuvalet kağıdı fiyatları olurken, büyük bir indirim haberi geldi. Bu doğrultuda 12 paket tuvalet kağıdının 9 liradan satışa çıkarıldığı açıklandı. Detaylara haberimizden göz atabilirsiniz...

Yıl içinde hızla yükselen ürünler arasında tuvalet kağıdı fiyatları yer alırken büyük bir indirim haberi geldi. Bu doğrultuda 12 paket tuvalet kağıdının 9 TL'den satılmaya başlandığı vurgulandı.

BİR YÜK DAHA

Tuvalet kağıdı yılın en çok fiyat artışı yaşanan ürünleri arasında yer alsa da tuvalet kağıdı fiyatındaki artışın birçok kişi için büyük sıkıntılara yol açtığı, onlara ek bir yük getirdiği vurgulandı.

TUVALET KAĞIDINDA DEV İNDİRİM

Tuvalet kağıdına yapılan büyük zamların ardından 3'üncü 12'li tuvalet kağıdının, 12'li tuvalet kağıdının ise 9 liradan satıldığı bildirildi.

Tuvalet kağıdı fiyatları en çok artan ürünlerden biri oldu ve konut sakinlerinin tuvalet kağıdı seçiminde kalite yerine indirimli fiyatı tercih etmesi dikkat çekti. Bu trendin ardından kaliteli ve işlevsiz tuvalet kağıdı satışları büyümeye başladı.

MÜŞTERİLER AKIN ETTİ

Tuvalet kağıdının kaliteli seçilmesinin ekonomik açıdan da önemli bir durum olduğu bildirilmiştir. Rossmann bu noktada Aqua 3 plus 12'li tuvalet kağıdının 9,99 TL'den satılacağını vurguladı. İndirimden haberdar olan vatandaşlar markete gelmeye başladı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN