Back To Top
16 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı?

16 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı?

 - Son Güncelleme: 17.04.2018 Salı 10:01
16 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı?
- A +

16 Nisan akşamı Survivor ödül oyununu kim kazandı? sorusu gündeme düştü. Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı merak edenler için dün gece yaşananların özeti haberimizde.

Haberimizde Survivor izleyicilerinin merak ettiği 16 Nisan Survivor ödül oyununu kim kazandı? ve  Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı? sorularının yanıtını bulabilirsiniz. 2018 survivor'da hareketli günler yaşanıyor. Yarışmanın gönüllüler takımında kazanlar kaynıyor. Ödül oyunlarına eleme stresi yansıdı. Peki dün akşam yayınlanan Survivor son bölümde ödül neydi, Survivor ödül oyununu kim kazandı? Survivor yemek ve baraka oyunlarını kim kazandı? sorularının yanıtı haber detayda...

Survivor dün akşam 48. bölümü ile ekranlarda oldu. Dün akşam Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler takımları iki ayrı oyunda karşı karşıya geldi. Dün gecenin yemek ödülü tavuk oldu peki ödül oyununu kim kazandı? Survivorda ikinci ödül ise barakaydı. Barak ödülünü kim kazandı? Yarışmanın fenomenleri tarafından merak ediliyor. Sağanak yağmur altında kıyasıya mücadelenin verildiği baraka oyununu Gönüllüler takımı kazanabildi mi? 

16 Nisan Survivor son bölümde bir ödül oyunu, bir de baraka oyunu oynandı. Gönüllüler takımında yaşananlar Ünlüler takımını bile şaşırttı. Gönüllüler’in Cumali’yi elemek için uyguladıkları strateji işe yarayacak mı merak konusu… Cumali’den ise takım arkadaşlarına sert tepki geldi. Oyunlarda isteksiz davranması ve oyunun kaybedilmesi takım arkadaşlarını daha da sinirlendirdi. İşte Survivor son bölüm özeti…

18-04/17/survivor-odul-oyunu.jpg

ADALARDA NELER KONUŞULDU?

Damla: Takımın bir şekilde ayağa kalkmasını istiyorum bu nedenle bu stratejiyi gayet normal karşılıyorum. Şuan öyle bir durumdayızki çok mutsusuz. Bir ders çıkarmalıyız. Hepimiz pota içinde olabiliriz.

Turabi: Strateji yapıyorlar. Benim takıldığım Hakan’ın o strayejiyi yapanlara sert çıkmaması. Damla son umut ışığı olarak Cumali’nin karşısına kendini koydu. Umut sandığın ışık tren farı olabilir. Belki Damla elenebilir.

Sema: Bir yandan Damla’nın çıkması bir yandan Berna çok kötü oldu. Bizim oraya yolladığımız Damla takımı ayağa kaldırmak için elini taşın altına koydu.

Hilmi Cem: Artık hepimiz potaya girebiliriz.

Sahra: Damla’nın eleneceğini düşünmüyorum ama böyle bir stratejiye ne gerek var?

Cumali: Damla çıktı. Ben ve Hakan abi çıkmıştık. Çok iyi organize olmuşlar. Hakan abi ile beni koyup oylarımızı böldüler. Kıbrıs finaline gitmiş oy potansiyeli olan bir kişiyi çıkardılar. Cesaretiniz varsa dedim Damla’yı koydular beni göndermek için ellerinden geleni yaptılar. Bu bir kazanma değil bu bir yenilgi.

Damla: Doğru azalmadan bahsediliyor. Ramazan gitti güçlü bir yarışmacıydı. Doğru azalma için elimi taşın altına koydum.

Merve: Damlanın aday olmasını beklemiyordum. Açıkçası Nagihan çıkar diye düşündüm.

Hakan: Takım gerçekten Cumali’nin gitmesini istiyormuş. Belki Cumali giderse bu takım daha iyi olabilir. Ama ben kardeşimi zaten yazamam.

Murat: Cumali potaya girmeyi çok farklı karşılıyor.

Merve: Berna’nın bu şekilde gitmesi hiç olmadı. Çok üzülmüştür. Berna bence kendini toparlayamayacak.

Adem: Damla’nın taşını elin altına atması… Hakan ile Cumali’yi koymuşlar yanında da Damla gibi oy potansiyeli yüksek birini koymuşlar iyi bir hareket. Ama bunu Cumali gittikten sonra anlayacağız. Beni şaşırtan şey bütün sorunlar Cumali’den kaynaklanmıyor. Takımda sayı alması gerekenler de sayı almıyor. Bizim gönderdiğimiz isimler de körelmiş durumda. Benchte huzur yoksa oyunda da huzur olmuyor.

18-04/17/oyunda-sinirler-gerildi.jpg

ANIL VE YAĞMUR TARTIŞMASI

16 Nisan akşamı aynı günde iki ödül oyununu da kaybeden Gönüllüler'de sinirler gerildi. Kaybedilen oyun sonrasında Gönüllüler'de Yağmur ve Anıl tartışması yaşandı.

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Acun Ilıcalı: Ödül oyununa hoşgeldiniz. Değişik bir oylama oldu merakla bekliyoruz akşam kim gidecek? Ödül oyununu kazanan takım terbiyeli tavuk yiyecek.

Ünlüler: 10 Gönüllüler: 8 Ödül Ünlüler takımının oldu.

Damla: Ödül ellerimizden kayıp gitti, şimdi de konsey var. Açız. Keşke bugün biraz daha hevesli olsaydık da kazansaydık. İki haftadır bu takımdayım yerde yatmaya alıştım. Bakıldığında takım uzun zamandır yatak ödülünü kazanamadı umarım takım olarak galibiyet elde ederiz.

Cumali: Moralim yerinde olmadığı için takıma katkım olmadı.

BARAKA OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Alp: Yağmurlu bir havada ödül için mücadele edeceksiniz. Kazanan takım Türk kahvesi içip kurabiye yiyecek. Ve yataklı barakaya geçecek. Bugün takım dörder kişi birlikte yarışacak. İyi bir ekip olmanız lazım.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN