Back To Top
2019 Survivor Türkiye - Yunanistan izle | Survivor Türkiye - Yunanistan için geri sayım başladı

2019 Survivor Türkiye - Yunanistan izle | Survivor Türkiye - Yunanistan için geri sayım başladı

2019 Survivor Türkiye - Yunanistan izle | Survivor Türkiye - Yunanistan için geri sayım başladı
- A +

Survivor Türkiye - Yunanistan bu akşam başlıyor. 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları ve hayatlarına ilişkin detaylar ve yarışmanın fragmanı haberimizde. Srvivor Türkiye - Yunanistan izleyicileri için kanal Türk takımı yarışmacılarının ve Yunanistan takımı yarışmacılarının tanıtımlarını paylaştı. Survivor 2019 bu sene iki sunucu tarafından sunulacak. Survivor Türkiye - Yunanistan Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulacak. Survivor Türk takımında Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal yarışacak. Survivor Yunanistan takımında ise Afroditi Skafida, Demi Tsaganou, Dimitra Vamvakousi, Dimitris Margaritis, İoulieta Kitrinou, Kiriakos Pelekanos, Nantia Mavroudea, Nikos Kosmas, Panagiotis Konstantinidis, Ria Kolovou, Spiros Gourdoupis ve Toni Stavratis yarışacak. İşte survivor 2019 ile ilgili detaylar...

Survivor Türkiye - Yunanistan yarışması 2 Şubat Cumartesi akşamı başlıyor. Haberimizde 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacılarını ve hayatlarına dair araştırılan detayları bulabilir ilk bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Ayrıca yazımızdaki 2019 Survivor Türkiye - Yunanistan izleme linkine tıklayarak bu akşam yayınlanacak  olan 1. bölümü kesintisiz izleyebilirsiniz.2019 Survivor yarışması yine Dominik'te sunulacak. Yarışmada Türk takımı ve Yunanistan takımı yarışacak. Survivor Tük takımı oyuncuları 12 kişiden oluşurken Yunanistan takımı oyuncuları da 12 kişiden oluşuyor. Takımlarda yarışmacılar seçilirken birbirlerine denk olmaları hedeflenmişti. İşte Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları ve Survivor Türkiye-Yunanistan 1. bölüm fragmanı...

Survivor 2019 yarın akşam ilk bölümüyle 2 Şubat cumartesi ekranlara gelecek.Survivor Türkiye-Yunanistan'da mücadele edecek Türk ve Yunan takımları yarışmanın yapılacağı Dominik Cumhuriyeti'ne gitti.

İLK BÖLÜM SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Türk ve Yunan takımında yer alan toplam 24 yarışmacının kıyasıya mücadele edeceği Survivor 2019, 2 Şubat Cumartesi akşamı TV8'de başlayacak. Sevilen yarışmanın başlama saati ise 20:00 olacak.

SURVİVOR 1. BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Survivor 2019 yayınlanmaya başlar başlamaz haberimizdeki linke tıklayarak kesintisiz ful izleyebilirsiniz. 

SURVİVOR TÜRK TAKIMI YARIŞMACILARI

Survivor 2019'da Türk takımı adına yarışacak isimlerin hepsi de birbirinden iddialı ve hırslı. Yarışmacılar arasında Hakan Kanık gibi daha önceden tanınan isimler de yer alıyor. Survivor Türkiye - Yunanistan'ın, Türk kadrosunda yer alacak isimler şunlar;

Hakan Kanık, Sude Burcu, Yusuf Karakaya, Seda Ocak, Bora Edin, Ecem Onaran, Hikmet Tuğsuz, Kader Karakaya, Atakan Işıktutan, Melisa Emirbayer, Büşra Yalçın ve Okay Köksal.

SURVİVOR YUNAN TAKIMI YARIŞMACILARI

Survivor Türkiye-Yunanistan'da mücadele edecek Yunan yarışmacılar da en az Türk takımında yer alan isimler kadar iddialı. Survivor Türkiye - Yunanistan'ın, Yunan kadrosundaki isimler şunlar;

Afroditi Skafida, Demi Tsaganou, Dimitra Vamvakousi, Dimitris Margaritis, İoulieta Kitrinou, Kiriakos Pelekanos, Nantia Mavroudea, Nikos Kosmas, Panagiotis Konstantinidis, Ria Kolovou, Spiros Gourdoupis ve Toni Stavratis.

SURVIVOR 2019 SUNUCUSU KİMDİR?

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yapımcısı ve sunucusu olduğu 'Survivor Türkiye-Yunanistan' yarışması için bir değişikliğe gitti. Survivor'da yıllardır sunuculuk yapan Alp Kırşan ise bu sene yer almayacak. Survivor 2019'u Alp Kırşan'ın yerine ise eski bir yarışmacı sunacak.

SURVİVOR ÖDÜL OYUNLARI SUNUCUSU KİM?

Acun Ilıcalı'nın yapımcılığı ve ana sunuculuğuyla ekranlara gelecek programda Acun Ilıcalı'nın olmadığı zamanlarda Alp Kırşan sunuculuk yapıyordu, fakat sunucu değişikliği yaşandı. Survivor 2013 ve 2018 yarışmacısı Murat Ceylan, programın yeni sunucusu oldu. Murat Ceylan, ödül oyunlarının sunuculuğunu üstlenecek.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN