Back To Top
24 Aralık Reyting sonuçları

24 Aralık Reyting sonuçları

 - Son Güncelleme: 25.12.2018 Salı 14:58
24 Aralık Reyting sonuçları
- A +

24 Aralık Reyting sonuçları merakla bekleniyor. Yapımcılar ve kanallar Çukur kaçıncı oldu? Söz ne yaptı? Yasak Elma reyting sıralamasında kaçıncı sarada? sorularının yanıtını sorguluyor. Pazartesi akşamları Show TV’de Çukur, Fox TV’de Yasak Elma, Star TV’de Söz dizileri yayınlanıyor. 24 Aralık reyting sonuçlarının bu gün öğle saatlerinde açıklanması bekleniyor. İşte reyting sonuçları ve ipi göğüsleyen yapım...

24 Aralık Reyting sonuçlarının bu gün açıklanması bekleniyor. 24 Aralık pazartesi akşamı yayınlanan Çukur, Söz ve Yasak Elma reyting sıralamasında kaçıncı oldu?  söz , Çukur ve Yasak elma dizilerinin yeni bölümleri ekranlara geldi. Yapımcılar ve vatandaşlar en çok hangi yapımın izlendiğini öğrenmek istiyorlar.  24 Aralık reyting sonuçları henüz açıklanmadı. sonuçların bu gün öğle saatlerinde açıklanması bekleniyor.Sonuçlar açıklanır açıklanmaz haberimizde olacak. 

24 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

Sonuçlar belli oldu. Geçen haftanın lideri Çukur yine reyting sıralamasında en üstte yer aldı. Söz dizisi az bir farkla ikinci oldu. Reyting sonuçlarına göre Fox Ana Haber üçüncü oldu. Yasak Elma ise kendine dördüncü sırada yer buldu. İşte reytinglerde ilk yirmi sıra…

18-12/25/24-aralik-reyting.jpg

17 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

Geçen hafta açıklanan sonuçlarda Total puan türünde Çukur 20.99 share alarak birinci, Söz 19.69 share alarak ikinci, Yasak Elma 20.35 share alarak dördüncü oldu. AB puan türünde Çukur 20.9 share alarak birinci sırada, Yasak Elma 12.33 share alarak üçüncü sırada, Söz 14.24 share alarak dördüncü sırada yer aldı. ABC puan türünde zirvenin sahibi 23.11 share ile Çukur dizisi oldu. Yasak Elma 16.12 share alarak üçüncü sırada, Söz 16.19 share alarak dördüncü sırada yer aldı.

23 ARALIK REYTİNG SONUÇLARI

Masterchef final bölümü ile Total’de ve AB’de birinci oldu. Savaşçı dizisi reyting sonuçlarına göre diziler arasında birinci genel görünümde ikinci olurken, dizi sıralamasında beşinci sırada Elimi Bırakma geldi, Bir Litre Gözyaşı dizisi ise total sıralamada on ikinci oldu. 

18-12/25/reyting.jpg

 

 

18-12/25/ukur-son-bolum.jpg

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

YAMAÇ'I VURAN KİM? 

Çukur 2. sezon 15. bölümünde Çukur’da büyük kayıp yaşayan Çeto ve Mahsun, geri çekilince Çukur’a Koçovalıları sokmamak için bir yol arıyor. Aradığı yardımı bulan Çeto ikna turlarına başlıyor. Ormanda bekleyen Yamaç’ı kötü bir sürpriz bekliyor. Yamaç’ın beklediği buluşma gerçekleşse de gelen aracın farları kapanmayınca Yamaç sinirlenmeye başlıyor. Hiç beklemediği anda kurşun yiyen Yamaç sadece neden diye sorabiliyor. Yamaç, ikinci kurşunu yedikten sonra ayağa kalkmaya çalışsa da bu sadece işleri daha kötüye götürüyor. Yamaç, yuvarlamaya başlarken anılarını hatırlıyor ve düştüğü yerde kalıyor. Sosyal medyada ise araba farının ışığında silüeti görünen kişinin Medet olduğu iddiası ortaya atıldı. Diğer bir ihtimal ise, bugüne kadar ortaya çıkmayan Selim'in oğlu Akın Koçovalı'nın Yamaç'ı vurduğu şeklinde oldu.

ÇETO ERSOY'U ÖLDÜRDÜ

Aralarında birinin kardeşlerini sattığını düşünen Karakuzular, Ersoy’a bir oyun kuruyor. Sadece üç kişinin bildiği kurmaca bir operasyon düzenleyen Çeto ve Mahsun, Ersoy’dan emin olunca ondan hesap soruyor. İnşaatta Ersoy’u ters asıp öldüren Çeto ve Mahsun bu ölümü Koçovalıların üstüne yıkıyor. Ersoy, Mahsun’a ölen Karakuzuların organlarının alındığını tam söylerken Çeto, Ersoy’un boğazını kesiyor.

KARAKUZULAR'IN ADAMI LAL ÖLDÜ

Labratuvarın içinde sıkışıp kalan Vartolu öfkesini daha fazla tutamayıp kapıyı tekmeliyor ama tekmesi silah sesleri ile kesiliyor. Kapı açılır açılmaz karşısında Meke’yi gören Vartolu şaşırsa da Aliço’dan aldığı haber ile eline silahı alıp koşmaya başlıyor. Selim’e de silah veren Vartolu, hiç zaman kaybetmeden evine gidiyor. Evdeki herkesi tek tek indiren Vartolu’nun karşısına kucağındaki bebeğe silahı dayamış şekilde Lal çıkıyor. Silahlarını indiren Vartolu, çocuğuna bir şey olmaması için silahlarını indiriyor. Selim, Vartolu’yu vurmaya hazırlanan Lal’i vurarak hayatını kurtarıyor.

KOÇOVALILAR ÇUKUR'U GERİ ALDI

Planlarının ilk evresini tamamlayan Koçovalılar bu sefer buluşmada Çeto ve Mahsun’a hazırlayacaklar sürpriz üstünde çalışıyor. Varillerin için küçük bombalar koyan Yamaç, Karakuzuların köşeye sıkışmasına neden oluyor. Bombaları patlattıktan sonra müziği açan Yamaç, keyifle olanları izliyor. Keskin nişancı tüfeğinin başına geçen Kemal ise adamları tek tek indiriyor. Bu durumdan en mutlu çıkan ise Cumali oluyor.

18-12/25/soz-son-bolum.jpg

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tamirhaneye saldırı düzenleniyor. Ateş altın kalan Kopuk ve Turhan zor anlar yaşıyor. Yavuz da yetişiyor ama Kopuk kendini dışarı atıp ateş atmaya başlayınca arkasından yetişen adamlar onu bayıltıp kaçırmayı başarıyor. Sami planının tıkır tıkır işlediğini öğreniyor. Yavuz Sami’nin adamlarını takip ediyor. Sami, Yavuz’u arayıp şantaj yapıyor. ‘Dedikleirmi yaarsan arkadaşının kılına zarar gelmez’ diyor.

DERYA, KOPUK İÇİN DEVREDE

Derya olay yerine geliyor. Yavuz’dan isim istiyor. Düşanlarının çok tehlikeli olduğunu söylüyor. Ama Yavuz konuşmuyor. Derya Kopuk’u sağ salim bulacağını anlatıyor.

TİM DÜŞMAN ÜSSÜNÜN KAPISINA DAYANIYOR

Albay Erdem ve Tim ekibi Karabatak için düşman üssünü kapısına dayanıyor. Dragan da o sırada içeride. Düşman askerinin silah çekmesi ile ortam geriliyor. Albay Erdem her şeyi göze aldığını söylüyor. Silahlarını indirmeleri isteniyor ama Erdem bu teklifi reddediyor. Erdem askerinin teslim edilmesini istiyor ama orada asker olmadığını söylüyorlar. Albay karşı karşıya geldiği Yüzbaşına arkasında adam bırakmayacağını anlatıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN