28 Haziran'da yıldızlar sizin için nasıl hizalandı? Hangi burç işyerinde sınanacak? İşte bugüne dair önemli tüyolar...

28 Haziran'da yıldızlar sizin için nasıl hizalandı? Hangi burç işyerinde sınanacak? İşte bugüne dair önemli tüyolar...

Bugün yıldızlardan size büyük bir uyarı var! 28 Haziran Salı günü kimler test edilirken kimler insani düşünceler içinde bocalayacak. Yıldızlar birilerinden planlarını ertelemesini isterken birilerine de çekiciliğine güvenmesini öğütlüyor. İşte Haziran ayının son salısı burçları bekleyenlerin ipuçları...

KOÇ : BUGÜN SİZE BÜYÜK BİR UYARI VAR

Bu salı için büyük bir uyarı var, bir gün içinde hepimizin yaptığı küçük yorumlara ve küçük eylemlere, geriye dönüp bakmadığımız küçük davranışlara atıfta bulunan bir uyarı bu.

Söylediğiniz veya yaptığınız bir şeyin yanlış yorumlanma eğilimi var ve bu durum itibarınızı zedeler. Bugün fikirlerinizi, beğenilerinizi ve beğenmediklerinizi nasıl ifade ettiğinize dikkat edin.

BOĞA : İŞYERİNDE TEST EDİLECEKSİNİZ

Bu, büyük olasılıkla iş yerinde bir test günü olacak. Belki de dışarıdan birinin eşliğinde bir tür analizden geçeceksiniz.

Bu kişi sizi ürkütmüş olabilir, ancak bunu ne kadar erken fark ederseniz, bu ürkeklikten uzaklaşma, gerçek kapasitenizi ortaya koyma ve testi geçme şansınız o kadar artar.

İKİZLER : İNSANİ DÜŞÜNCELER İÇİNDESİNİZ

İster size yakın birinden ister medyadan ilham almış olun, insani düşünceler bugün ön planda olacak.

Yardımcı, popüler ve kendine güvenen imajınızla birlikte insani meselelere romantik bir yakınlık duyuyor olabilirsiniz. Oradaki yol; motivasyon ve gerçekten gönüllü bir ruh gerektiriyor. Bu yalnızca 24 saatlik bir zihniyet değişikliği ile ilgili değil.

burclar-1.jpg

YENGEÇ : ARKADAŞINIZA YARDIM EDERKEN KARIŞIK DUYGULAR İÇİNDESİNİZ

Bu salı bir arkadaşınıza, onun kişisel bir planıyla ilgili yardım ederken çok fazla enerji harcıyorsunuz ve bunu neden yaptığınıza dair karışık nedenler var gibi görünüyor.

Bir yandan gerçekten anlayışlısınız ve elinizi attığınız bu konuda fark yaratmak istiyorsunuz ama diğer yandan bunu, uzun zamandır sizden beklenen bir şeyi yapmaktan kaçınmak için bir bahane olarak kullanıyor olabilirsiniz.

ASLAN :SIKINTINIZIN ANAHTARI MEDİTASYON

Görünüşe göre duygusal sıkıntılarınızın anahtarı meditasyonda ve dikkat dağıtıcı şeylerden uzak durmakta. Zamanınızı akıllıca kullanıyorsunuz, ancak gerçekten önemli olan şeye odaklanmadığınızı düşünmeden edemiyorsunuz.

Hayatımızın pragmatik ve romantik yönleri vardır ve bazen ikisinden birinin öncelik alması gerekir.

BAŞAK : ÇEKİCİLİĞİNİZİ HER ŞEYİN ÖNÜNE KOYMALISINIZ

Bugünkü eğiliminiz tamamen kendinize ne kadar güvendiğinizle ilgili. Adaletsiz bir dünyada yaşıyoruz, bu yüzden bazı şeylerin başarılamamasının nedeni her zaman beceri ve yetenekle ilgili değil, daha çok kendinizi nasıl tanıtabileceğinizle ilgili.

İster sizden bir röportaja gitmeniz ister bir sunum yapmanız bekleniyor olsun, çekiciliğinizi her şeyin önüne koymaya çalışın.

burclar2.jpg

TERAZİ :PLANINIZI HAFTA SONUNA ERTELEYİN

Gerçekten yerinde bir karar vermek istiyorsunuz, ancak bu işi hafta sonrasına ertelerseniz daha çok şansınız var gibi görünüyor.

Bunun nedeni, sizden saklanan bazı bilgilerin etrafta dolaşması olabilir. Biraz araştırma yaparak, aslında büyük resmi görebilir ve sonra nihai bir karar verebilirsiniz.

AKREP :BİR TOPLANTI İLE KARŞI KARŞIYASINIZ

Bu salı kuşkusuz çok çalışmanız gerekecek ama neşelenmek için de fırsatlar var, belki işten sonrası için planlanan küçük bir toplantıda.

İşleri halletmekle çok meşgul olduğunuz için böyle bir toplantıdan haberiniz olmayabilir. Ancak, eninde sonunda kulağınıza gelecektir. Genel anlamda, bugünün boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

YAY : HOBİLERİNİZE ÇOK DÜŞKÜNSÜNÜZ

Hobilerinize çok fazla önem veriyorsunuz. Bu düşkünlüğünüz belki de aile içi bir etkinliğe zarar veriyor. Yapacağınıza söz verdiğiniz bir şeyi ertelemeye bile cüret etmeyin, çünkü insanlar önceliğinizin ne olduğunu anladığında bundan geri dönemeyeceksiniz.

Kendinizi kontrol etmeniz ve ayartmadan uzaklaşmanız gerekecek.

burc3.jpg

OĞLAK : ARTIK TAVİZ YOK

Mevcut eğilim ilişkileri ya bozacak ya da güçlendirecek. Ne olursa olsun artık hiçbir taviz kabul edilmiyor.

Ayrıca, bazı dış müdahalelerin her şeyi düzelteceğini umarak bazı şeyleri erteleme eğiliminiz olabilir. Ne yazık ki bu beklentiniz içi boş bir umuttan fazlası değil, bu yüzden kollarınızı sıvayıp işe koyulmanız gerekecek.

KOVA : GÖREVLENDİRME İÇİNDESİNİZ

Görevlendirme bugün ve önümüzdeki günlerde kilit kelime olacak, bu nedenle bu düşünceye bir an önce alışmak isteyebilirsiniz.

Her şeye odaklanamazsınız ama aynı zamanda yapılması gereken birçok şey olabilir. İşinizle başka birinin ilgilenmesinin artılarını ve eksilerini düşünmeye başlarsanız, dikkatiniz çok dağılabilir.

BALIK : BU SALI HİÇ BİR ŞEYE GÜVENEMEZSİNİZ

Bu salı yaratıcılığınıza güvenemezseniz, hiçbir şeye güvenemezsiniz. Gün içinde karşınıza çıkacak çok fazla zorluk yok, ancak başarılı olmak istiyorsanız, alışılmışın dışına çıkmanız gerekecek.

Harika bir fikirle geldiğinizde daha üst düzeylerde fark edilme şansınız olduğunu da aklınızdan çıkarmayın.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN