5 saniyede bulan kimse çıkmadı! Sayıların arasında gizlenen 5 sayısını bulanların IQ'su en az 160 çıkıyor!

5 saniyede bulan kimse çıkmadı! Sayıların arasında gizlenen 5 sayısını bulanların IQ'su en az 160 çıkıyor!

Eğlenceli ve yeni bir ara ve bul mücadelesi ile karşınızdayız. Bu mükemmel zeka oyunu dikkat becerilerinizi test etmek için harika bir yöntemdir. Gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu öğrenmek için bu görseldeki 5 sayısını 5 saniye içinde bulmaya çalışın.

Aşağıda paylaşılan resim size bir sayı karmaşası gösteriyor ve bu resimde sizin için zorluk 5 sayısını bulmak. Aynı zamanda 5 sayısının bulunması gereken zaman sınırı 5 saniyedir.

Zaman sınırı daha azdır ve bu nedenle gözlem becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu anlamanın harika bir yoludur. Bu zorluğu çözmenin en iyi yolu, görüntüyü dikkatlice gözlemlemek ve sayılar havuzunda gizlenen sayıyı bulmaktır. Acele et, birkaç saniye daha kaldı.

1-007.jpg

GİZLENEN 5 NUMARAYI 5 SANİYEDE BULUN

Ara ve bul etkinliği, gizli bir nesneyi bulma etrafında döner. Bu nesne herhangi bir şey olabilir, örneğin bir kitap, bir yüz, bir hayvan ya da başka herhangi bir şey. Bu etkinlikte, kullanıcının görevi başarıyla tamamlamak için ayrılan süre içinde görüntüdeki gizli nesneyi bulması gerekir.

Çalışmalar, bu aktivitenin gözlem becerilerinizi test etmek ve geliştirmek için iyi bir yol olduğunu göstermektedir. Bu etkinliğin en iyi yanı, bireysel olarak veya gruplar halinde deneyebilmenizdir. İyi bir gözlem yeteneğiniz var mı? Şimdi bu hızlı ara ve bul yarışmasıyla öğrenelim.

GİZLİ SAYI NEREDE SAKLANIYOR?

Bu zorluğun zorluk seviyesi kolaydır ve iyi gözlem becerilerine ve durumsal farkındalığa sahip bir birey, sayıyı kolayca tespit edebilir. Hala sayıyı arayan bazı kullanıcılar olacak. Endişelenme, sonunda çözümü sağlayacağız. Süre doldu. Kaçınız numarayı tespit edebildi?

ZEKA BİLMECESİ ÇÖZÜMÜ

Cevabı merak mı ediyorsunuz? Çözüm için okumaya devam edin. Cevaba geçmeden önce, tüm kullanıcılara bu zorluğu denedikleri için teşekkür ederiz. Şimdi çözüme bakalım.

5 rakamı, görüntünün merkezinin hemen solunda yer alan 2,8,9 ve 4 rakamları arasında görülebilir.

2-001.jpg

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (17)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
17 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN