Back To Top
7. Koğuştaki Mucize ne zaman vizyona girecek? Çekimler tamamlandı, konusu belli oldu | Fragman izle

7. Koğuştaki Mucize ne zaman vizyona girecek? Çekimler tamamlandı, konusu belli oldu | Fragman izle

7. Koğuştaki Mucize ne zaman vizyona girecek? Çekimler tamamlandı, konusu belli oldu | Fragman izle
- A +

7. Koğuştaki Mucize filminin ne zaman vizyona gireceği açıklandı. 11 Ekim 2019'da sinemalarda vizyona girecek olan filmin başrolünde Aras Bulut İynemli var. 7. Koğuştaki Mucize konusuna, fragmana ve tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

7. Koğuştaki Mucize filminin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyordu. Çekimlerin tamamlanmasının ardından filmin beyaz perdeyle buluşacağı tarih açıklandı.

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Haziran ayından beri çekimleri süren filmin çekim süreci tamamlandı. 7. Koğuştaki Mucize 11 Ekim 2019'da sinemalarda vizyona girecek.

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE KONUSU

7 yaşındaki kızı ile aynı zeka düzeyine sahip bir babanın başından geçen olayların anlatıldığı 7. Koğuştaki Mucize filmi, seyircilere duygusal dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Özetle film aralarında çok özel ve güçlü bir bağ olan baba ile kızının masumiyet uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Başrolünde Aras Bulut İynemli'nin yer aldığı filmde, 7 yaşındaki küçük kız çocuğunu ise Nisa Sofiya Aksongor canlandıracak.

Sıradan hayatı bir anda alt üst olan Memo’nun iyilik dolu çocuk kalbi ve her şeyden çok sevdiği kızı dışında bir dünyası yoktur. Memo suçsuzdur ve şimdi yaşamına geri dönebilmesi için bir mucizeye ihtiyacı vardır. Baba ile kızının bu umut dolu, mucizevi hikayesi izleyenlerin hayatlarına dokunarak derin bir etki bırakacak. 

19-10/07/mucize.jpg

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE NEREDE ÇEKİLDİ?

Çekimleri Muğla ve İstanbul’da gerçekleştirilen “Yedinci Koğuştaki Mucize” 11 Ekim’de Sinemalarda!

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE OYUNCULARI

Oyuncular: Aras Bulut İynemli Nisa Sofiya Aksongur Celile Toyon İlker Aksum Mesut Akusta Yıldıray Şahinler Yurdaer Okur Sarp Akkaya Deniz Baysal Deniz Celiloğlu Ferit Kaya Hayal Köseoğlu Gülçin Kültür Şahin Doğukan Polat Emre Yetim Serhan Onat Serhat Üstündağ Nadi Güler Özgür Dereli Basri Albayrak Özgür Avşar Mert Zaim Serdar Akülker Cankat Aydos

7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE FRAGMAN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN