Back To Top
Afili Aşk 21. bölüm fragmanları yayınlandı! Ayşe ile Kerem'in sahte evlilikleri öğreniliyor!

Afili Aşk 21. bölüm fragmanları yayınlandı! Ayşe ile Kerem'in sahte evlilikleri öğreniliyor!

Afili Aşk 21. bölüm fragmanları yayınlandı! Ayşe ile Kerem\'in sahte evlilikleri öğreniliyor!
- A +

Afili Aşk 21. yeni bölümü ile bu akşam (6 Kasım) Kanal D kanalında ekrana gelecek. Ayşe, Kerem ile ilgili duygularından emin olacak ve Kerem'den de itiraf bekleyecek. Yelda ise, Ayşe ve Kerem'in evliliğinin sahte olduğunu öğrenecek. Peki, Yelda bu oyunu bozacak mı? İşte Afili Aşk 21. bölüm fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz...

Afili Aşk bu akşam 21. yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Ayşe ile Kerem'in sahte evliliği ve bunu saklamaları yeni bölümde yeni bir boyut kazanacak. Sevilen ikilinin sahte evliliği ortaya çıkacak!

AFİLİ AŞK YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ayşe, Kerem’in beklenmedik hamlesi ve öpücüğü karşısında şaşkındır. Kerem’in ortaya attığı centilmenlik anlaşması yine Kerem eliyle bozulmuştur. Ayşe bunun anlamını sorgulamaya başlar. Ayşe kendi duygularının farkındadır ama Kerem’den emin olmak için ondan gelecek hamleyi bekler.

Kerem içinse kara kutunun tekrar açılma vakti gelmiştir. Artık kara kutu sorularını cesaretle cevaplamak zorundadır. Peki Kerem aşkını itiraf edebilecek midir?

Kerem ve Ayşe’nin sahte evliliğini öğrenen Yelda için ise hesap sorma vakti gelmiştir.

Sessizliğini koruyan Yelda, ne yapacaktır? Yelda bu aşka engel olabilecek midir?

AFİİ AŞK 21. BÖLÜM 1. FRAGMAN

AFİİ AŞK 21. BÖLÜM 2. FRAGMAN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN