Back To Top
Afili Aşk 33. bölümde neler olacak? Ayşe ve Kerem arasında soğuk rüzgarlar

Afili Aşk 33. bölümde neler olacak? Ayşe ve Kerem arasında soğuk rüzgarlar

 - Son Güncelleme: 11.02.2020 Salı 12:05
Afili Aşk 33. bölümde neler olacak? Ayşe ve Kerem arasında soğuk rüzgarlar
- A +

Kanal D'nin sevilen yapımlarından Afili Aşk 33. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Kerem ve Ceyda'nın yakınlaşması nedeniyle Ayşe yeni hamlelere başvuracak. Afili Aşk 33. yeni bölümde başka neler yaşanacak? Haberimizden, Afili Aşk 33. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak gelişmeleri takip edebilirsiniz

Afili Aşk 32. son bölümü, Ayşe ve Kerem'in boşanma sürecini konu aldı. Bu boşanma işlemi resmiyete kavuşmadan Ayşe'nin talibi, onu hemen istemeye geldi. Bu durum karşısında, Kerem çılgına döndü, kıskançlık krizine girdi. Kerem, kıskançlığı en üst seviyeye çıktığında, çareyi Ceyda'ya gitmekte buldu.

20-02/11/afiic-kopya.png

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜMDE NE OLACAK?

"Afili Aşk 33. bölümü" Ayşe ile Kerem'in birbirlerini kıskandırma çabalarına sahne olacak. 32. bölümde boşanma aşamasına gelen Kerem ile Ayşe arasında Afili Aşk 33. bölüm içerisinde soğuk rüzgarlar esecek. Ayşe, Kerem ile Ceyda'nın yakınlaşmasından büyük rahatsızlık duyar. Volkan ise Gonca'ya romantik bir sürpriz hazırlığı içerisindedir. Volkan, romantik bir gece geçirmek için dağ evi kiralar. Bu dağ evine Ceyda ve Kerem'i de davet eder. İşte Afili Aşk 33. bölüm fragmanları:

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM İLK FRAGMANI

 

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM SON FRAGMANI

AFİLİ AŞK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kerem, İstanbul’un tekstil devlerinden birinin çapkın oğludur. Babsının kurduğu şirketi, modern zamanın yenilikleriyle daha da geliştirerek zirveye taşır. Buna rağmen, yaşam tarzı, magazin basınına malzeme olması ve çapkınlıkları nedeniyle babsı Muhsin'in gözüne girmeyi başaramaz. Şirketin tekstil atölyelerinden birinde işçi olarak çalışan Ayşe ise biri hayırsız diğeri kabadayı olan iki erekek kardeşi, annesi, yeğeni ve yengesi ile aynı evde yoksul bir yaşam sürmektedir. Yolalrı kesişen Ayşe ve Kerem kendi çıkarları için sahte bir evliliğin altına imzalarını atarlar.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN