14.02.2020  06:11

Afili Aşk hangi gün yayınlanacak? Afili Aşk yayın tarihi değişti

Afili Aşk yeni bölümü hangi gün yayınlanacak? Kanal D yönetimi, Afili Aşk dizisinin yayın gününü değiştirdi mi?

+
-

Kanal D'nin sevilen dizisi Afili Aşk bundan sonra cumartesi akşamları yayınlanacak. Kerem ile Ayşe'nin birbirlerini kıskandırmaya yönelik oyunları 34. bölümde de sürecek. Afili Aşk 34. bölüm fragmanı ve Afili Aşk 33. son bölümü haberimizden takip edebilirsiniz.   

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM NE OLDU

Afili aşk 33. bölümde Ayşe, gördüğü kabusun etkisi altında kaldı. Ayşe’nin duyduğu söylentiler Kerem ve Ceyda’nın birbirleriyle sevgili oldukları yönündedir. Her şeye rağmen, Ayşe bu söylentilerin kendisini kıskandırmak için düzenlenen bir oyun olduğunu düşündü. Ama bir yandan Ayşe, Kerem’in Ceyda’ya gittiği o gün ne olduğunu merak etti. Bir tarafta bunlar yaşanırken, diğer tarafta kurtarılması gereken bir atölye vardı. Kerem ve Ayşe her zaman olduğu gibi yine karşı karşıya kaldılar. Ayşe liderliğinde, atölyenin tekrar ayağa kaldırılması için yeni bir yol aramaya girdiler. Kerem ve Ayşe hem aşkta hem de işte inatlaşmaya devam etti.

AFİLİ AŞK 33. BÖLÜM İZLE

 

AFİLİ AŞK 34. BÖLÜMDE NE AOLACAK?

Ayşe, babasını dolandıran kişinin kim olduğunu öğrenebilecek mi? Geçmişin sırları yavaş yavaş ortaya çıkar. Muhsin'in eline geçen fotoğraf, Ayşe'nin babasını zamanında dolandıran kişiyi de ele verecektir. Kerem ve Ayşe bu kişiyi bulmak için iş birliği yapar. Kerem, fotoğraftakilerden birini hatırlar. Ancak düşündüğü şeyden emin değildir. Ayşe'yi bu konuda yalnız bırakmaz. Kerem ve Ayşe birlikte gittikleri yerde karşılaştıkları manzara ile şoke olurlar. Peki onları bekleyen sürpriz nedir? Bu işin sonunda nasıl bir sonuca varılacaktır? İşte Afili Aşk 34. yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

AFİLİ AŞK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Kerem, İstanbul’un tekstil devlerinden birinin çapkın oğludur. Babsının kurduğu şirketi, modern zamanın yenilikleriyle daha da geliştirerek zirveye taşır. Buna rağmen, yaşam tarzı, magazin basınına malzeme olması ve çapkınlıkları nedeniyle babsı Muhsin'in gözüne girmeyi başaramaz. Şirketin tekstil atölyelerinden birinde işçi olarak çalışan Ayşe ise biri hayırsız diğeri kabadayı olan iki erekek kardeşi, annesi, yeğeni ve yengesi ile aynı evde yoksul bir yaşam sürmektedir. Yolalrı kesişen Ayşe ve Kerem kendi çıkarları için sahte bir evliliğin altına imzalarını atarlar.

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
Çözüm Türkiye'den çıkabilir
İstanbul’da güpegündüz bina kapısı çalındı
Samsun belediyesinden Berna Laçin'e veto
İstifa bilmecesi
Özür dile Aleksey
Erdoğan'a taziye mesajı
'Libya'da şehit' haberi başlarına iş açtı