Back To Top
Afili Aşk yeni bölüm fragmanı izle | Afili Aşk 18 bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı izle | Afili Aşk 18 bölüm fragmanı yayınlandı

Afili Aşk yeni bölüm fragmanı izle | Afili Aşk 18 bölüm fragmanı yayınlandı
- A +

Afili Aşk’ın yayınlanan son bölümünde boşanmak için hâkim karşısına çıkan çiftimizin davası ertelenince, Ayşe ve Kerem bir arada yaşamak zorunda kalıyor. Afili Aşk’ın 18. yeni bölüm fragmanında yine ilginç olaylar yaşanıyor. Kerem, Ayşe’yi sevdiğini anlıyor. İşte detaylar…

Çarşamba günleri yayınlanan Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk’ın 18. yeni bölüm fragmanında; boşanma davası ertelenen çiftimiz, boşanmanın yollarını arıyor. Bunun için bir evlilik danışmanından anlaşamadıklarını beyan eden rapor almaya çalışıyorlar İşte Afili Aşk’ın 18. hölüm fragmanı…

AFİLİ AŞK 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Afili Aşk 18. bölüm fragmanında Ayşe ile Kerem’in boşanma davası erteleniyor ve bunun ardından yaşananlar herkesi şoke ediyor. Ayşe ile Kerem bir zaman daha birlikte yaşamak zorunda kalıyor. Boşanma davaları ertelenen çiftimizin avukatları da onların bir evlilik danışmanına giderek, anlaşamadıklarını beyan eden bir rapor almaları yönünde telkinde bulunur.

19-10/10/afili-askjpgg.jpg

AŞK KENDİNİ GÖSTERECEK Mİ?

Bu şekilde ikna etmelerinin de daha kolay olacağı söylenir. Bu akıl, çiftimizi sevindirirken, Kerem ise Ayşe’ye ciddi ciddi âşık olduğunu anlıyor. Peki çiftimiz arasındakiler, büyük bir aşka dönüşüp kendini gösterecek mi?

TÜM BÖLÜMLER VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE YAŞANANAR

Yelda ve Muhsin’in boşanmaktan geri döndürmek için Kerem ve Ayşe yeni bir plan içerisindedir ve onları romantik bir ortamda baş başa bırakarak eski aşk dolu günlere döndürmeleri gerekiyor. Ayşe ile Kerem bunun hazırlığındayken yaşadıkları bir problemin ardından çift baş başa kalıyor. Bu sırada Ceyda hedefine ulaşmıştır ve Ayşe ile Kerem, boşanmaya karar veriyor. Boşanmak üzere hâkim karşısına çıkan ikili, davanın ertelenmesi ile birlikte büyük şok yaşıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN