Back To Top
Arka Sokaklar 504. bölüm izleme linki | Arka Sokaklar yeni bölümde Yavuz'dan yeni plan

Arka Sokaklar 504. bölüm izleme linki | Arka Sokaklar yeni bölümde Yavuz'dan yeni plan

Arka Sokaklar 504. bölüm izleme linki | Arka Sokaklar yeni bölümde Yavuz\'dan yeni plan
- A +

Arka Sokaklar 504. bölüm izleyici ile 8 Şubat Cuma günü buluşuyor. Arka Sokaklar yeni bölüm izleyici tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Diziyi televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar puhutv'den yada haberimizdeki full kesintisiz izleme linkinden Arka Sokaklar 504. bölüm izle linkinden izleme olanağına sahipler. Arka Sokaklar yeni bölümde Mesut pusuya düşürülüyor. İşte Arka Sokaklar 504. bölüm özeti ve Arka Sokaklar yeni bölüm izle linki...

Arka Sokaklar 504. bölüm izleyiciyi yine ekrana kilitleyecek. Arka Sokaklar yeni bölüm izleyici tarafından merakla bekleniyor. Diziyi evlerinde televizyon karşısnda izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak dizi yayınlandığı andan itibaren kesintisiz izleye bilir. Yeni bölümü merakla beklenen Arka Sokaklar’de Mesut iki ateş arasında kalıyor. Arka Sokaklar 504. bölüm 8 Şubat puhutv full kesintisiz izleme linki ve Arka Sokaklar yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

ARKA SOKAKLAR FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

ARKA SOKAKLAR 504. BÖLÜM FRAGMAN

 

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Mesut ve Ekrem, Serboran’a giderler. Karakol komutanı Ahmet binbaşı onları karşılar. Mesut ve Ekrem arama çalışmalarına başlarlar. Derman, Mesutların geldiğinin haberini alır. Mesutlar mezralarda arama yaparlar. Ahmet komutan da yanlarındadır. İsmail’in kızı Hüma da örgüttendir. Hüma ve Baki erzak almaya gönderilmiştir. Derman’dan gizli Yıldız’ı ararlar ve para isterler. Yıldız durumu Rıza’ya anlatır. Mesut, Yıldız’ın telefonunu arar ve istedikleri parayı alamayacaklarını söyler. Derman arkasından iş çevrildiğini öğrenir. Mesutlar, İHA’dan aldıkları bilgiyle kamp noktasına yaklaşırlar.

Aylin bebeğini kaybettiği için sinirleri bozulmuştur. Hakan ve Nesrin’le de tartışır. Aylin bebek odasına girdiği zaman sinir krizi geçirerek bebeğin bütün eşyalarını dağıtır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN