24.01.2020  12:13

Arka Sokaklar 539.bölüm izle | Hüsnü vurulacak mı?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar 539.bölümde Tarık, Hüsnü’yü hedef alıyor. Zeliha’nın para getirmesine rağmen Tarık, “Babana iyi bak” diyor ve ardından silah sesi duyuluyor. Arka Sokaklar yeni bölümüyle yine herkesi ekrana kilitleyecek.

+
-

Yıllardır ilgiyle izlenen Arka Sokaklar’da yine ekibin başı belada. Ekip, Hüsnü’yü rehin alan Tarık yüzünden birbirine giriyor. Kardeşleri bu olay sonrasında Zeliha’yı suçluyor. Hüsnü, Tarık’ın elinden kurtulacak mı merak konusu. Arka Sokaklar yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Arka Sokaklar’da Tarık yine herkesi zor duruma düşürüyor. Hüsnü’nün kaçırılmasının ardından ekip onu Tarık’ın elinden kurtarmak için harekete geçiyor. Tam Hüsnü’yü kurtaracakları sırada Tarık, elinde bomba olduğunu ve patlatacağını söylüyor. Hüsnü’nün Tarık tarafından kaçırılmasının ardından Tekin ablası Zeliha’yı suçluyor. Hüsnü’nün işkence uğradığı anları videoya kaydeden Tarık bu videoyu ekibe yollayıp onu serbest bırakmak için 10 milyon lira fidye istiyor. Bu parayı Mesut yakaladıkların teröristten isteyince Engin ve Mesut birbirine giriyor. Sonunda para bulunuyor ve Zeliha parayı Tarık’a götürüyor. Ancak anlaşmaya uymadıklarını düşünen Tarık, Hüsnü’yü hedef alıyor ve ardından silah sesi duyuluyor. Hüsnü, Tarık’ın elinden kurtulacak mı merak konusu. Arka Sokaklar yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de.

20-01/24/620_400_vedalar-pes-pese-geldi-bir-oyuncu-daha-arka-sokaklar-dan-ayrildi-750x48188405797101444_5d592468d5fa7.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekip köylüleri öldürüp hayvanlarını çalan bir seri katilin peşine düşer. Jandarma kılığında hareket eden bu katil, köylüleri öldürdükten sonra hayvanlarını çalıp satar. Genellikle yaşlıları öldüren bu katilin peşine düşen ekip adamın evini bulur ancak katil orada yoktur. Ekip İstanbul’a döner ancak Bahar orada kalır ve ahırda bir hareketlilik fark eder. Ahıra giren Bahar’ı gören katil ahırı ateşe verir ve Bahar’ı son anda Hakan kurtarır. Öte yandan Tarık isimli suçlu, Zeliha’yı kullanarak başka suçlar işlemektedir. Bir terör örgütünün kızının peşinde olan Tarık, Zeliha’yı kandırır. Hastanede tedavi altında tutulan bu kızın bulunmasını isteyen Tarık, Zeliha’dan kızı bulması konusunda yardım ister. Bu isteği Zeliha, Selin’e anlatır ve ekip bir plan yapar. Tam Tarık’ı yakalayacakken Tarık kaçar ve Hüsnü ile girdiği çatışmada Hüsnü vurulur. Tarık, Hüsnü’yü rehin alır.

DİĞER HABERLER
Okula personel alımı için adres MHP binası
İşte en güzel cuma mesajları
Kampanyaya 82 milyon lira destek verdik
Onaylı bir proje değil!
Selçuk Bayraktar: Kelebek gibi uçuyor
16 üniversitenin yeni rektörü belli oldu
1 hiltiden 3 skandal çıktı