Back To Top
Aşk Ağlatır son bölümde neler oldu? Aşk Ağlatır 13. bölüm fragmanı izle

Aşk Ağlatır son bölümde neler oldu? Aşk Ağlatır 13. bölüm fragmanı izle

Aşk Ağlatır son bölümde neler oldu? Aşk Ağlatır 13. bölüm fragmanı izle
- A +

Aşk Ağlatır 13. yeni bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Sevilen dizinin 13. bölüm fragmanları geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Peki Aşk Ağlatır son bölümde neler oldu? Dizinin son bölüm özetine ve yeni bölüm fragmanlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aşk Ağlatır 13. bölümü ile bu akşam Show TV ekranlarında olacak. Sevilen dizi Aşk Ağlatır'ın 13. bölüm fragmanları da yayınlandı!

Artık aralarında bir engel kalmadığına sevinen çift evlenmek için ilk adımı atarlar; Yusuf Ada'yı istemeye gider. Nalan'ın Mert'le olmayı denemekten başka şansı kalmamıştır.

Aşkını ilan eden Rüzgar, karşılık bulamayınca, kendine hakim olamaz ve Ada'yı kaçırmaya kalkar.

AŞK AĞLATIR SON BÖLÜM YAŞANANLAR

Yusuf, Ada'ya ondan vazgeçmeyeceğini söyler. Ada, doğmamış bebeği için bunu yapamayacaklarını belirterek onu reddeder. Yusuf'un yaptığına öfkelenen Nalan, dedesini ona karşı kışkırtır ve evi terk edip gitmesine neden olur. Dedesinin gitmesiyle deliye dönen Yusuf, her yerde onu aramaya başlar.

Evsiz Cevdet ise herkesin hayatına küçük dokunuşlarda bulunmaya başlar. Çiçek taburcu olur. Fırat'la birlikte, Nalan'ın yalanlarını ortaya çıkarmak için çalışmaya başlarlar. Ada'nın gözüne girip gönlünü kazanmaya karar veren İsmail ise Sumru'nun lokantasında işe başlar. Bu arada Yusuf'un dedesini bulan Ada, farkında olmadan ikisi için de sona giden yolun ilk adımını atar.

AŞK AĞLATIR OYUNCU KADROSU

Deniz Can Aktaş (Yusuf)

Hafsanur Sancaktutan (Ada)

Pelin Öztekin (Nagehan)

Durul Bazan (Bekir)

Laçin Ceylan (Sumru)

Oktay Çubuk (Fırat)

Yağızcan Konyalı (Rüzgar)

Nusret Çetinel (Yusuf’un dedesi Hikmet)

Müfit Kayacan

Hülya Şen (Nihal)

İşte Aşk Ağlatır 13. Bölüm fragmanı…

AŞK AĞLATIR 13. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE

AŞK AĞLATIR 13. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLE

AŞK AĞLATIR KONUSU

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Dizide, taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesi anlatılıyor.

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN