Back To Top
Aşk Nerede filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Film nerede çekildi?

Aşk Nerede filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Film nerede çekildi?

Aşk Nerede filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Film nerede çekildi?
- A +

Aşk Nerede filmi dün akşam TV ekranlarında yayınlandı. Beğeni ile izlenen dizi hakkında "Oyuncu kadrosunda kimler var?", "Aşk Nerede filmi nerede çekildi?", "Konusu nedir?" gibi soruların yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. "Her prens beyaz atlı değildir" tanıtımı ile çıkan film hakkında detaylar...

Romantik komedi türündeki bir Türk yapımı film olan Aşk Nerede filmi TV ekranlarında da yayınlanmaya başladı. Yayınlandığı günden bu güne beğeni toplayan dizi ile ilgili oyuncu kadrosu, filmin çekildiği yer ile ilgili sorular merak ediliyor.

AŞK NEREDE FİLMİNİN KONUSU

Aşk Nerede filminde, kafasında tasarladığı ideal erkek modeline uygun bir eş adayı ile henüz tanışamayan bir kadın ile yakışıklı bir taksi şoförünün tatlı atışmaları ve ardından ortaya çıkan aşk konu alınıyor.

 

AŞK NEREDE FİLMİNİN OYUNCU KADROSU

Aşk Nerede filmi oyuncu kadrosunda Ayça Erturan (başrol), Faik Ergin (başrol), Oya Aydoğan, Kadir Çöpdemir ve Selahattin Taşdöğen yer alıyor.

Filmde ayrıca Eylül Öztürk, Doğancan Özadlı, Mustafa Şen, Leyla Üner Ermaya,  Kemal Öğün ve Gönül Dostu Şener isimleri oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Yapımın senarist ve yönetmenliği Semra Dündar'a ait. 

AŞK NEREDE FİLMİ KAÇ YILINDA, NEREDE ÇEKİLDİ?

2015 yılında vizyona giren Aşk Nerede filmi Antalya'da çekildi. Senarist ve Yönetmen Semra Öğün, özellikle Kale içi, Düden Şelalesi, Saat kulesi gibi simge mekanlarda yapılan çekimlerle kentin doğal görüntüsünü kullanmayı ve Antalya'yı tanıtma amacı taşıdıklarını belirtti.

19-11/10/ask-nerede-3.jpg

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN