Back To Top
Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadın video izle | İzmir'de 'Atatürk uzaydan geldi'

Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadın video izle | İzmir'de 'Atatürk uzaydan geldi'

Atatürk\'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadın video izle | İzmir\'de \'Atatürk uzaydan geldi\'
- A +

Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadın sosyal medyada gündem oldu. Video izleme linki ve haberin detayları yazımızda. 10 Kasım'a günler kala İzmir'de yerel bir televizyon kanalının yaptığı sokak röportajına konuşan bir kadın 'Atatürk'ün uzaydan geldiğini düşünüyorum' dedi. İşte Googlede trend olan video ve haber...

Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadın videosuy adeta izlenme rekoru kırdı. İzmir'de yapılan bir sokak röportajında bir kadın Atatürk'ün uazaydan geldiğini düşündüğünü söyledi. Atatürk uzaydan geldi diyen kadının verdiği röportaj ve video izleme linki haberimizde. 

Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadını videosu internette vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İzmir'de yerel bir kanalın muhabirinin gerçekleştirdiği sokak röportajına konuşan bir kadının söylemleri gündemde konuşuluyor. Sokak röportajına konuşan bir kadın 'Atatürk'ün uzaylı olduğunu düşünüyorum' dedi. İşte Atatürk'ün uzaydan geldiğini söyleyen kadını videosu...

İzmir'de yayın yapan bir yerel televizyon kanalı sokak röportajında insanlara 'Nasıl bir Türkiye'de yaşamak isterdiniz?' diye soran muhabirin sorusunu cevaplayan bir kadın ise 'Atatürk'ü çok özlüyorum.Onun gibi bir lider gelecek mi, gelmeyecek mi bilemiyorum. Ben onun uzaydan geldiğini düşünüyorum' dedi.

ATATÜRK'ÜN UZAYDAN GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM VİDEO 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN