Back To Top
Avlu 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Koğuştaki hain kim? Azra'nın başına neler geldi?

Avlu 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Koğuştaki hain kim? Azra'nın başına neler geldi?

Avlu 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Koğuştaki hain kim? Azra\'nın başına neler geldi?
- A +

Avlu 30. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu yeni bölüm fragmanı ile yine heyecan dolu gelişmelerin ipucunu verdi. Azra özgürlüğüne kavuşuyor ama daha özgürlüğün tadını çıkaramadan başı belaya giriyor. Koğuştaki hain ise aranıyor. Hain kim? Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı Avlu yeni bölüm fragman ve son gelişmeleri ile haberimizde.

Avlu 30. bölüm fragmanı ile heyecan yarattı. Ekranların sevilen dizisi son bölümünde Deniz içerdeki köstebeğin kim olduğunu öğrenmeye çalışmıştı. Zerrin ise Azra ve Murat'ın dosyalarının olduğu yere ulaşarak onların akibetini etkileyecek işlerin içerisine giriyor. Avlu 30. bölüm fragmanı ve Avlu son bölüm izleme seçeneklerini sizler için derledik.

AVLU 30. BÖLÜM FRAGMANI | YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Avlu yeni bölümü ile 14 Şubat 2019 Perşembe akşamı Star Tv ekranlarına gelecek. Dizinin yeni bölümü saat 20.00'da sevenleriyle buluşacak. Peki Avlu 30. bölüm fragmanında hangi gelişmeler olacak? Yeni bölümde koğuştaki köstebek bulunacak mı? İşte detaylar...

AVLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 29. BÖLÜM

Avlu son bölümünde neler oldu? Koğuştaki köstebek bulundu mu? Zerrin, Kudret ve Azra’dan geçmişin hesabın sormaya ant içiyor. Deniz ise ölen kızı Ecem ile ilgili bir kabusu gerçek sanırken aralarında Kudret’e haber uçuran köstebeğin kim olduğunu öğrenmeye çalışıyor.

AVLU SON BÖLÜM İZLE

Uzun süredir içeride olan Azra nihayet özgürlüğüne kavuştu. Yeni hayatına alışmaya çalışmaya çalışırken peşinde büyük kabusların olduğunun farkında değildir. Deniz, Dudu’nun odasına girdiğinde onun panikle göğsüne kağıtları sokuşturduğunu görür. Bu arada Deniz hapishaneden avukatı Erhan’ı arayarak Özge’nin durumunu öğrenir.

Dudu’ya ne yaptığını sorar ama bir yanıt alamaz. Deniz ısrar edince Hasan’a mektup yazdığını itiraf eder. Azra okul çıkışında peşinden gelen biri olduğunu fark etmez. Aynı sırada Kudret’in adamları da arabayla onu takip etmektedir.

DENİZ HAİNİN PEŞİNDE

Avlu son bölümünün önemli konularından birisi de içerideki hainin kim olduğuydu. Deniz, içlerindeki muhbirin kim olduğunu öğrenebilmek için Özge’nin nerede olduğu ile ilgili ayrı ayrı bilgiler verir. Kudret, Özge’nin nerede olduğunu öğrenir. Adamını arayarak Özge’nin yerini söyler. Azra’nın arkasından gelen kişi ilaçlı pamukla onu bayıltır. Azra ağzı tıkalı ve elleri arkadan bağlanmış olarak bir sandalyede gözlerini açar.

Azra kendini kurtarmaya çalışırken onu kaçıran kişi gelir. Deniz, Kudret’in yanındaki muhbirinden Kudret’in Vecdi’yi arayarak Özge’nin yerini öğrendiği haberini alır. Kudret’e Özge’nin yerini söyleyen Derya’dır. Deniz hışımla avluya gelir ve Derya’ya “neden” diye sorar. Derya’dan bir açıklama yapmasını ister. Ardından “neden” diye sorar. Derya başka bir çaresi kalmadığını söylese de Deniz, onlara ihanet ettiğini ve kendisine güvenmediğini söyler.

AVLU DİZİSİ KONUSU NE?

Avlu'nun konusu ne? Avlu, koca bir ömrü dört duvar arasına sıkıştırmış kadınların; bu kadınların mutluluk, hüzün, umut, arkadaşlık ve düşmanlıklarının hikayesi…

Hikaye, uzun süredir şiddet gördüğü eşini vurduğu iddiasıyla tutuklanan Deniz'le ( Demet Evgar) başlar.

Deniz'le beraber cezaevini öğrenir, Deniz'le beraber içerideki ağaları, onları temizlemek isteyen yönetimi, bin bir çeşit mahkûmu, gardiyanı hatta cezaevinde doğmuş, parmaklıkların dışını hiç görmemiş çocukları tanırız…

Şimdiden zirve yarışında üst sıralarda yer alması beklenen projede Demet Evgar, Ceren Moray ve Nursel Köse'nin yaratacağı karakterler merakla bekleniyor.

Güçlü prodüksiyonu, yaşama dokunan hikayesi ve usta oyuncu kadrosu ile “Avlu” 29 Mart Perşembe Star'da başlıyor.

19-02/08/avlu2.jpg

Deniz uzun zamandır eşinden şiddet görmektedir. Bir gece evinden gelen bağırışmalar, bir el silah sesiyle bıçak gibi kesilir. Deniz, kavga sırasında eşi Hakan'ı vurduğu iddiasıyla tutuklanır.

Tutuklu olarak kalacağı cezaevine gelen Deniz'in tek isteği kızını arayıp durumunu öğrenmektir. Fakat içeride, kendi kurallarını ve taraflarını oluşturmuş, birbirine düşman iki kadının arasında bulur kendini: Azra ve Kudret.

İki kadın da Deniz'i kendi tarafına çekerek cezaevi içindeki güçlerini artırmak için mücadeleye girişir. Deniz'in ise tek isteği hiçbir belaya ve suça bulaşmadan en kısa zamanda kızına kavuşmaktır.

Avlu 30. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Avlu yeni bölüm fragmanı ile yine heyecan dolu gelişmelerin ipucunu verdi. Azra özgürlüğüne kavuşuyor ama daha özgürlüğün tadını çıkaramadan başı belaya giriyor. Koğuştaki hain ise aranıyor. Hain kim? Demet Evgar'ın başrolünde yer aldığı Avlu yeni bölüm fragman ve son gelişmeleri ile haberimizde.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN