Back To Top
Baba Parası ilk fragmanı yayınlandı! Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filmi geliyor

Baba Parası ilk fragmanı yayınlandı! Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in yeni filmi geliyor

Baba Parası ilk fragmanı yayınlandı! Ahmet Kural ve Murat Cemcir\'in yeni filmi geliyor
- A +

Baba Parası ilk tanıtım fragmanı ile izleyici karşısına çıktı. 1 Ocak'ta vizyona girecek olan Baba Parası filminin konusu ve oyuncu kadrosu oldukça iddialı. Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Selçuk Aydemir üçlüsünün bir araya gelmesi ile yine ilgi toplayacak bir film izleyiciyle buluşacak. İşte Baba Parası ilk tanıtım fragmanı ve tüm detaylar...

Baba Parası filminin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. 2011'den beri birlikte çalıştıkları 5 filmle 19.946.044 izleyiciye ulaşan Selçuk Aydemir, Ahmet Kural ve Murat Cemcir 'Baba Parası' ile geri dönüyor.

BABA PARASI NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Selçuk Aydemir'in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı TR 40 33 Productions yapımı 'Baba Parası' gösterime 1 Ocak'ta girecek.

BABA PARASI OYUNCU KADROSU

Murat Cemcir ile Ahmet Kural'ın Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Yağmur Tanrısevsin, Deniz Barut, Özgür Emre Yıldırım, Giray Altınok, Osman Alkaş ve Ayhan Taş ile başrollerini paylaştığı Baba Parası filmi aksiyon komedi türünde olacak.

BABA PARASI KONUSU

Heyecanla beklenen film, baba mirası peşine düşen ailenin yaşadıklarını anlatıyor.

BABA PARASI TANITIM FRAGMANI İZLE

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN