24.01.2020  17:04

Babil 2. bölüm full izle Youtube | İrfan aradığı parayı bulacak mı?

Star TV’nin yeni dizisi Babil 2.bölümde Deniz’in sorduğu soru sonrası yaşananlar herkesi ekrana kilitleyecek. Ailesini korumak için İrfan bir kez daha Süleyman’la karşı karşıya gelecek. Babil yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ekranlarda olacak.

+
-

 

Yeni dizi Babil’in yeni bölümünde yine duygusal anlar yaşanacak. Deniz’in zamanı azalıyor. İrfan ise artık tehlikeli bir oyuna başlıyor. Babil’le ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

BABİL YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ailesini korumak için İrfan tehlikeli bir hamle yapmak zorunda kalıyor. Parayı alabilmek için İrfan, cinayetin görüntülerini ele geçirmek istiyor. Bu konuda da Egemen’den yardım istiyor. Ayşe ise İrfan’ın karşısına çıkıyor ve artık önemli bir karar vermesi gerekiyor.

Deniz’in ise hastalığı ilerliyor ve babasına “Ölünce ne oluyor” diye soruyor. İrfan ve oğlunun duygu yüklü konuşması herkesi gözyaşlarına boğacak. İrfan ve Egemen artık herkesin hayatını değiştirecek tehlikeli bir oyunun içerisindedir. Sülayman ise hem İrfan’la hem de Kudret’le uğraşmaktadır. Kudret’le İlay yüzünden ortam iyice gerilir ve savaşın ilk kurşunu atılır. Başrollerini Halit Ergenç, Ozan Güven, Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu ve Mesut Akusta’nın paylaştığı Babil, yeni bölümüyle bu akşam Star TV’de olacak.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekonomi profesörü olan İrfan, haksız yere işten kovulur. Ardından oğlu Deniz hastalanır ve İrfan’ın hayatı alt üst olur. Deniz’in hastane masrafları için çocukluk arkadaşı Egemen’den yardım ister ve kendisini bir anda karanlık bir dünyada bulur. Bundan sonra hem İrfan hem de Egemen tehlikeli bir oyunun içerisindedir. Süleyman çıkan olaylardan İrfan’ı sorumlu tutar ve onun bulunmasını ister. Deniz’in kurtulması için her şeyi yapmaya hazır olan İrfan bu işten başarılı olacak mı merak konusu.

20-01/24/babill.jpg

OYUNCULAR

İrfan-Halit Ergenç
Egemen-Ozan Güven
Ayşe-Aslı Enver
İlay-Birce Akalay
Eda-Nur Fettahoğlu
Süleyman-Mesut Akusta
Deniz-Beren Kasımoğulları

 

GÜNÜN VİDEOSU

Esad''a ağır darbe böyle vuruldu

İdlib''deki operasyonlarda 17 günde bin 709 rejim askeri, 55 tank, 3 helikopter, 18 zırhlı araç, 29 obüs etkisiz hale getirildi.

DİĞER HABERLER
AP’den İdlib şehitleri açıklaması
Türkiye mültecilere Avrupa kapılarını açtı
Yüreğimiz dağlandı
Twitter'a erişim sağlanamıyor
MHP'de İdlib nöbeti
NATO'ya kritik telefon
Erdoğan'la görüştü, programını iptal etti