12.02.2020  09:41

Babil 5. yeni bölümde işler karışıyor: İrfan için büyük tehlike

Star TV'nin sevilen yapımlarından olan “Babil 5. yeni bölüm” ile ekranlara gelecek. 14 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de yayınlanacak olan Babil 5. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte tüm detaylar haberimizde

+
-

Hasta oğlunu bir an önce tedavi ettirmek zorunda olan İrfan, piramit para sistemlerinden birini kullanarak, yasadışı olaylar sarmalına giriş yaptı. Ayşe ise İrfan ile Süleyman arasındaki bağlantıyı çözmek için yoğun çaba sarf ediyor. Peki, Babil 5. bölüm hangi aksiyonlarla yayınlanacak? Babil 4. bölümü izlemek için aşağıda verdiğimiz linkten giriş yapabilirsiniz.

BABİL 4. SON BÖLÜM HD İZLE

20-02/12/bab1.jpg

BABİL 5. BÖLÜM YENİ FRAGMAN İZLE

İrfan, oğlunun tedavi masraflarını karşılayabilmek için girdiği mücadelenin her noktasında tehlikeli süreçler yaşamaktadır. Eda ise Süleyman’la ilgili gerçekleri öğrendikten sonra İlay’ın karşısına diliyor.İşte Babil 5. eni bölüm fragmanı ve yaşanacak tüm gelişmeler haberimizde. 

BABİL KONUSU NEDİR?

Öğrencileri ve çevresi tarafından sevilen, ünivesitede idealist bir ekonomi profesörü olan İrfan’ın hayatı, hak etmediği bir biçimde işine son verilmesiyle bambaşka bir hâl alır. Bunlar yetmezmiş gibi 7 yaşındaki oğlu da amansız bir hastalığa yakalanan İrfan, karısı Eda’nın arkadaşları Egemen’den yardım istemesiyle teklikeli bir sürece girer. Evlenmek üzereyken ayrıldığı büyük aşkı İlay ise yıllar sonra karanlık işlerle uğraşan Süleyman'ın sevgilisi olarak yeniden karşısına çıkar.

 

GÜNÜN VİDEOSU

Açız aç.. Açlıktan ölelim mi?

Çin yönetiminin soykırım politikaları uyguladığı Doğu Türkistan''da bulunan Gulca kentinde, Uygur Türkleri adeta açlığa terk edildi. Koronavirüs nedeniyle karantina uygulanan şehirde bir Uygur Türkü baba ''''Açız, açız! Açlıktan ölelim mi?'''' diyerek isyan etti...

DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanlığından İdlib açıklaması
Cinayette sır perdesi aralandı
İşveç'ten Konya'ya acı son
İBB Başkanı İmamoğlu, kampa girdi
Kuvvetli yağış uyarısı
Kocaeli'de torbacılara darbe
KKTC'de 'koronavirüs' alarmı