Back To Top
Barış Arduç'a Lübnan'dan en iyi erkek oyuncu ödülü

Barış Arduç'a Lübnan'dan en iyi erkek oyuncu ödülü

 - Son Güncelleme: 13.07.2019 Cumartesi 10:08
Barış Arduç\'a Lübnan\'dan en iyi erkek oyuncu ödülü
- A +

Ünlü oyuncu Barış Arduç, Lübnan'da bu yıl 10'uncusu düzenlenen Beyrut Uluslararası Ödülleri gecesinde 'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' ödülünü aldı.

Lübnan'da bu yıl 10'uncusu gerçekleştirilen Beyrut Uluslararası Ödülleri gecesinde ödüle layık görülen uluslararası 200 isimden biri de Türk oyuncu Barış Arduç oldu.

'Yılın En İyi Erkek Oyuncusu' seçilen ünlü oyuncu Arduç, ödülünü almak için geldiği Beyrut'ta Lübnanlı hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

19-07/13/basliksiz-1-1562995443.jpg

"BIAF HARİKA BİR ÖDÜL GECESİYDİ"

Ödülünü Türkiye'nin Beyrut Büyükelçisi Hakan Çakıl'ın elinden alan Arduç, şunları söyledi:

"Beyrut hep görmek istediğim bir şehirdi. Farklı coğrafyalardan takdir görmek ve beğeni kazanmak gerçekten onurlandırıyor insanı. Herkes inanılmaz misafirperver ve kibar karşıladı bizi. Umarım bir daha Lübnan'a gelmeye fırsat bulur ve daha fazla vakit geçirme imkanı bulabilirim. BIAF harika bir ödül gecesiydi. Tüm seçici kurula teşekkür ediyorum."

Beyrut Uluslararası Ödülleri'nde daha önce de Nur Fettahoğlu ve Meryem Uzerli 'Yılın En İyi Kadın Oyuncu' ödüllerine layık bulunmuştu.

BEYRUT/AA

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN