11.02.2020  11:03

Benim Adım Melek 20. bölümde ne olacak? Seyran, Erdal'ın sürpriz gelişiyle zor durumda kalacak

Benim Adım Melek 19. son bölümünde Cumali, iddialarının doğru çıkmasından sonra Seyit Ali ve Halil'e baskı yaptı. Cumali, Karadağ Konağı'na gelerek Seyit Ali ile yaşananlar hakkında görüştü. Alpay ise karşısına çıkan fırsatları kendi lehine çevirmek için hain oyunlarına devam etti. Peki, “Benim Adım Melek 20. bölüm” nelere gebe? “Benim Adım Melek 20. bölüm fragmanı ve yaşanacak tüm gelişmeleri haberimizden takip edebilirsiniz.

+
-

TRT 1'in sevilen yapımlarından Benim Adım Melek 20. bölümü ile ekranlara gelecek. Benim Adım Melek 19. bölümünde Halil'in aldığı kararlar damga vurdu. Cumali, iddialarının doğru çıkmasından sonra Seyit Ali ve Halil'e baskı yaptı. Cumali, Karadağ Konağı'na gelerek Seyit Ali ile yaşananlar hakkında görüştü. Alpay ise karşısına çıkan fırsatları kendi lehine çevirmek için hain oyunlarına devam etti. Benim Adım Melek 20. bölümde de sorunlar devam edecek.

20-02/11/melek1.jpg

BENİM ADIM MELEK 20. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK

Benim Adım Melek 20. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı... Erdal’ın sürpriz gelişi, Mithat ve Seyran ilişkisinin etkileyecek. Defne, kendisini Alpay’ın hain oyunu içinde bulacak. Hafız’ın mirasına ise kimlerin sahip çıkacağı yeni bölümde netleşecek. Seyran ise çaresiz bir durumda kalacak. İşte Benim Adım Melek 20. bölüm fragmanı:

BENİM ADIM MELEK 20. YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK 20. YENİ BÖLÜM SON FRAGMAN

BENİM ADIM MELEK NE ZAMAN, HANGİ GÜN, HANGİ KANALDA?

Benim Adım Melek 20. yeni bölüm 12 Şubat 2020 Çarşamba günü, saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında olacak.

BENİM ADIM MELEK 19. BÖLÜM HD İZLE

Benim Adım Melek 19. son bölümü hd kalitede aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

19 BÖLÜMÜ BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ 

 

20-02/11/melek2.jpg

BENİM ADIM MELEK KONUSU NEDİR?

TRT 1'in sevilen dizisinde, Melek adındaki bir annenin üç çocuğuyla birlikte verdiği yaşam mücadelesi konu ediliyor. Almanya'da yaşayan Melek, üç çocuğunu yanına alıp Gaziantep'te bulunan baba ocağına dönmek zorunda kalıyor. Yıllar önce kaçarak gittiği baba ocağında bıraktığı sorunlar, Melek'i karşılayacak. Almanya'da doğup büyüyen çocukları da Türkiye'ye ayak uydurmakta zorluk yaşayacak. Melek'in evlenmek üzereyken terk ettiği Halil de Gaziantep'tedir.

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
'Libya'da şehit' haberi başlarına iş açtı
Korkulan olmadı
Alev Alatlı'yı ziyaret etti
İdlib şehidine veda
Tüm araç ve eşya girişleri de durduruldu
3 kız günlerdir kayıp
"Fesatçılara fırsat vermeyeceğiz"