Back To Top
Benim Adım Melek 7 bölüm fragmanı izle | Seyit Ali babası tarafından kaçırılıyor

Benim Adım Melek 7 bölüm fragmanı izle | Seyit Ali babası tarafından kaçırılıyor

Benim Adım Melek 7 bölüm fragmanı izle | Seyit Ali babası tarafından kaçırılıyor
- A +

TRT ekranlarının yeni dizisi Benim Adım Melek’in 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki merakla beklenen Benim Adım Melek Dizisinin bu haftaki bölümünde neler olacak, Melek oğlunun kaçırılmasına engel olabilecek mi? İşte dizinin 7. bölüm fragmanı…

 

Benim Adım Melek izleyicilerini Çarşamba akşamları ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin son bölümünde Seyit Ali, babası Alpay tarafından kaçırılıyor. Küçük Seyit Ali’nin dedesiyle diyalogları duygulandırdı. İşte Benim Adım Melek dizisi ile ilgili bilgiler…

BENİM ADIM MELEK DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin 7. Bölüm fragmanı yayınlandı. Peki neler yaşanacak bakalım. Seyit Ali babası Alpay tarafından Almanya’ya kaçırılıyor. Melek ve babası buna engel olmak için havalimanına gidiyorlar ancak vakit çok geçtir. Herkes çocuğun kaçırılmasından sorumlu tutulan Defne’nin üzerine gidiyor.

19-11/06/benim-adim-melekjpgg.jpg

Seyit Ali Melek’in hastaneden atılmasına sebep olanın Cumalı olduğunu öğreniyor ve buna çok kızıyor. Melek Almanya’ya dönme kararı alıyor. Çarşamba akşamı ekranlara gelecek olan Benim Adım Melek dizisinin 7. Bölümünde hangi gelişmelerin yaşanacağını hep birlikte göreceğiz.

6. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Melek yaşadıkları sıkıntılar dolayısıyla Almanya’dan baba ocağı olan Gaziantep’ dönmüştü. Burada da rahat yüzü göremeyen Melek bir yandan babasıyla olan kırgınlıklarıyla uğraşmaya çalışırken bir taraftan da çocuklarını almaya gelen eski eşi Alpay’la uğraşmak zorunda kalıyor.

Diğer taraftan babasına yük olmamak için hastanede bir işe giriyor. Ancak kötü gidişat peşini burada da bırakmıyor. Oradan da atılıyor. Kızı Defne’nin Almanya sevdası, oğlunun futbol oynama hevesi de babaları Alpay tarafından kullanılarak Almanya’ya kaçırılmaya çalışılıyor.

Küçük oğlan Seyit Ali’nin sevecen hareketleri herkese neşe kaynağı olmaya devam ediyor. Dedesiyle yaşanan diyaloğu herkesi hem duygulandırdı hem de neşelendirdi. 6. bölüm sonunda Alpay küçük Seyit Ali’yi kaçırdı. Almanya’ya kaçıracak ardından diğer ailenin Almanya’ya gelmesini sağlayacak. Bakalım 7. Bölümde nasıl gelişmeler olacak.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN