Back To Top
Benim Tatlı Yalanım 21. bölüm izle | Kayra’nın velayeti Aylin’e verilir

Benim Tatlı Yalanım 21. bölüm izle | Kayra’nın velayeti Aylin’e verilir

Benim Tatlı Yalanım 21. bölüm izle | Kayra’nın velayeti Aylin’e verilir
- A +

Star Tv’de ekranlara gelen Benim Tatlı Yalanım dizisinin 21. bölüm fragmanında; Kayra’nın velayeti Aylin’e verildi. Nejat, Kayra’yı mahkemenin belirlediği gün ve saatlerde görecektir. Bu durum ise canını sıkar. İşte Benim Tatlı Yalanım 21. Bölümüne dair arananlar…

 

Benim Tatlı Yalanım 21. bölümünde; Nejat kızından ayrılmamak için girişimde bulunuyor. Nejat, Suna’dan bavulunu hazırlamasını istiyor ve Kayra ve Suna ile sürpriz bir tatile çıkacaklarını anlatır. Benim Tatlı Yalanım 21. Bölümüne dair tüm bilgiler karar.com’da…

BENİM TATLI YALANIM 21. BÖLÜM ÖZETİ

Kayra’nın velayeti mahkeme kararıyla geçici olarak Aylin’e verilmiştir. Velayetin kesinleşeceği tarihe kadar Nejat Kayra’yı mahkemenin belirlediği gün ve saatlerde görebilecektir. Aylin, polisle birlikte Kayra’yı Almaya gelmiştir ve alır. Nejat bu hamle sonrası adeta yıkılır.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Çünkü kızını çok seviyor ve ondan ayrılmak istememektedir. Nejat kızından ayrılmamak için çılgın bir girişimde bulunacaktır. Dava sürecinde yapılan duruşma Nejat için olumlu geçmiştir. Nejat Suna’dan bavulunu hazırlamasını ister. Kayra ve Suna ile sürpriz bir tatile çıkacaklarını söyler.

19-11/09/benim-tatli-yalanimjpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aylin Kayra’nın velayetini almak için mahkemeye gitmişti. Mahkeme de Kayra’nın geçici velayetini Aylin’ vermişti. Suna ile Nejat evlilik planları yaparken bu hamle hiç de iyi olmamıştı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN