Bir Burca Kötü 2 Burca İyi Haber Var! 6 Temmuz Burç Yorumları.. Yıldızlar Kimlerinin Yanında Kimlerin Karşısında?

Bir Burca Kötü 2 Burca İyi Haber Var! 6 Temmuz Burç Yorumları.. Yıldızlar Kimlerinin Yanında Kimlerin Karşısında?

Bugün balıklara gerginlik iyi gelmezken, kovalar sonunda filozofa dönüşecek, oğlakların cesarete ihtiyacı var, yayların ödemesi gereken faturaları var, akreplerin davranışlarını kısıtlaması gerekiyor, günün en şanslısı teraziler tüm yıldızlar onların yanında, başaklar sinir bozucu, aslanlar da partnerlerinden rahatsız, yengeçler örnek olacak, ikizlere kötü haber var, boğalar utangaç, koçlar ise dikkat çekici. 6 Temmuz burç yorumları ve sizi bekleyenler...

TEMMUZ 2022

KOÇ: ÇEVRENİZDEKİLERİN DİKKATİNİ ÇEKECEKSİNİZ

Eylemleriniz bugün çevrenizdekilerin saygısını kazanmanızı sağlayacak ve görünüşe göre önemli bir kişi bile meziyetlerinize dikkat çekecek.

İşteki bir meselenin dibine inmeye çalışıyorsunuz ve bunun için birçok insanla iletişim halinde olmanız gerekecek. İlk başta, bu konuda rahatsız olabilirsiniz, ancak sonunda bunu halledeceksiniz.

BOĞA :OLDUKÇA UTANGAÇSINIZ

Oldukça utangaç göründüğünüz için kendinize sakladığınız sırlar ve dileklerle dolu bir gün. Bazı Boğalar duygularının bir kısmını harekete geçireceklerdir, ancak genelde herkesin bir şeyleri geri planda tutacak.

Bu, cazibenize güvenmediğinizden veya diğer önemli kişiden şüphe duymadığınızdan olmuyor. Sadece etrafta olup bitenler biraz bunaltıcı.

17-haziran-buclar-001.jpg

İKİZLER :SEVDİĞİNİZ KİŞİNİN SİZE KARŞILIK VERMEMESİNE HAZIR OLUN

Çevrenizdeki önemli bir kişiden çok ilham alıyor gibisiniz ama aynı zamanda yaptıkları her şeyde onun liderliğini takip etmek istemiyorsunuz.

Eşsizliğinizi özellikle aşkta gösteriyorsunuz. Elbette, sevdiğiniz kişinin size karşılık vermemesi durumuna da kendinizi hazırlamanız gerekecek.

YENGEÇ : CESARETİNİZ SİZİ SEVENLERE ÖRNEK OLACAK

Önümüzdeki birkaç gün hiçbir şeyi geri planda tutmuyor gibisiniz ve muhtemelen bunu tam olarak nasıl hissediyorsanız öyle davranmak için bir bahane olarak kullanıyorsunuz.

Bu kadar cesur davranarak sevdiklerinize örnek olabilirsiniz. Özellikle duygularınız karşılıklı değilse, kendinizi biraz ikilemde bulabilirsiniz. Neyse ki, bu konuda oldukça rahatsınız.

1449735.jpg

ASLAN : PARTNERİNİZ TAVRINIZDAN RAHATSIZ OLUYOR

Bugün çok ciddi bir tavır takınmış gibi görünüyorsunuz. Partneriniz bu tavrınızdan hoşlanmayabilir.

İş yerinde dikkatinizi oyalayan belirli bir proje olabilir. Yine de bugün çevrenizde çok fazla pozitif enerji var gibi görünüyor, bu yüzden endişelenmenize gerek yok.

BAŞAK : PARTNERİNİZİN SİNİRİNİ BOZACAKSINIZ

Bu çarşamba, her şeyi abartma eğiliminde olacaksınız ve bu muhtemelen partnerinizin sinirlerini bozacak.

Bunu telafi edeceksiniz ve gün ilerledikçe oldukça sakin olacaksınız. Belki de bu sadece sizin harekete geçme ve ilgi çekme yönteminizdir.

4-001.jpg

TERAZİ :YILDIZLAR BUGÜ SİZİN YANINIZDA

Görünüşe göre yıldızlar size çok fazla motivasyon pompalıyor ve bazı göksel etkilere rağmen, planlarınız romantikten çok pragmatik görünüyor.

Normalden daha fazla çalışmanızı gerektirse bile, belirli bir fırsatın peşinde olabilirsiniz. Bu konuda gelişmeye çalışacaksınız. Sabrınız da bugün ödüllendirilecek.

AKREP :BİR PARÇA KISITLAMALARA GİDECEKSİİZ

Özellikle çok yakın olmadığınız insanlardan cömertliğinizi bugün esirgemek isteyebilirsiniz. Bir süredir, bunu hak etmeyen insanlara karşı bile çok cömert davranıyorsunuz.

Bugünü farklı bir bakış açısıyla değerlendirebileceğiniz bir fırsat olarak değerlendirin ve yalnızca sizin için gerçekten önemli olan insanlara odaklanın.

5-001.jpg

YAY : ÖDENMESİ GEREKEN FATURALAR İLGİLENİLMESİ GEREKEN İŞLER VAR

Sabah saatlerinde düşünceleriniz çok pratik yönlere gidiyor olsa da dikkatinizin dağıldığı için eleştirilebilirsiniz. Ödenmesi gereken bazı faturalar ve ilgilenilmesi gereken başka işler olabilir.

Öğleden sonra işler ters gidiyor gibi görünüyor ve romantizm arayan ama aşkı karşılık bulamayan kişi olma zamanı geldi.

OĞLAK : BİR PARÇA CESARET HERŞEYİ DÜZELTECEK

Bazı şeylerin açığa kavuştuğu bir gün olacak, özellikle de her şeyi olduğu gibi söylemeye cesaretiniz varsa. Etrafınızdakilerle uyum içindesiniz ve olduğunuzdan daha anlayışlısınız.

Onların başarıları size bu pozitif enerjiyi ve kendinizi daha iyi hale getirme motivasyonunu veriyor. Akşama doğru, kutlama yapmak için dışarı çıkmayı tercih edeceksiniz.

6-002.jpg

KOVA :GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDE BİR FİLOZOFA DÖNECEKSİNİZ

Bu şimdiye kadarki en romantik gün olmayacak olsa da hala duygularınızı insanlara gösterme havasındasınız.

Manevi yönden çok uyumlusunuz ve gece ilerledikçe bir filozofa dönüşebilirsiniz. Bazı Kovalar bu gece en beklenmedik yerde bir netlik bulabilirler.

BALIK : GERGİNLİK SİZE İYİ GELMİYOR

Mevcut eğilim, oldukça gergin bir şekilde davranmanıza neden olacak ve bazıları bugün yaşadığınız bir tür durum nedeniyle, gergin olduğunuzu söylemek için acele edebilir, ancak durum gerçekten böyle değil.
Sizi ilgilendiren daha derin şeyler var. Hatta bazı Balıklar, enerjilerinin önemli ölçüde düştüğünü hissedebilir ve bunun temel sebebini aramaya çalışacaklardır.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN