Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova 35. sezon finali izle: Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Düğün var...

Bir Zamanlar Çukurova 35. sezon finali izle: Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Düğün var...

Bir Zamanlar Çukurova 35. sezon finali izle: Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Düğün var...
- A +

Bir Zamanlar Çukurova 35. bölümü ile sezon finali yapıyor. Her hafta Perşembe günleri izleyicisini ekran karşısına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunun ne zaman başlayacağı ise şimdiden merak konusu olmuştur. Bir Zamanlar Çukurova’nın sezon finali bölümünde düğün var. Peki Bir Zamanlar Çukurova sezon finali bölümünde ne oluyor? Yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte aradıklarınız…

Her hafta Perşembe günleri yayınlanan ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova sezon finali ile ekranlara kısa süreli bir ara verecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisini izleyenler ise şimdiden Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonunun ne zaman başlayacağını sorguluyor. Sezon finalinde nihayet düğün günü geldi çattı. Demir ve Yılmaz yine karşı karşıya gelir ve silahlar ortaya çıkar. Konak’ta da işler iyice çıkılmaz bir hâl almıştır. Peki Bir Zamanlar Çukurova 35. bölüm sezon finalinde ne olacak? Yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova 35. bölüm sezon finalinde düğün var

Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. sezon finali bölümünde; ortalık iyice kızıştı. Nihayet düğün günü geldi çattı. Müjgan telli duvaklı gelinliğiyle görülüyor. Düğün öncesi Demir ve Yılmaz karşı karşıya gelir. Yine silahlar ortaya çıkar. Demir'in silahı bırakması gerektiğini anlatmak için Hünkar'a giden Fekeli, onu da düğüne davet etmiştir. Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. sezon finali bölümünde; Konak'ta da işler iyice çıkılmaz bir hâl almıştır. Züleyha'nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Demir en başından beri tüm yalanlardan haberi olduğunu söyler. Züleyha'yı iffetsizlikle suçlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. sezon finali bölümünde; Gaffur ve Saniye cephesinde ise savaş sürmektedir. Saniye, Gaffur'u evden kapı dışarı atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur'un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha'nın mektubu Yılmaz'ın eline geçmiştir. Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. sezon finali bölümünde; tüm karmaşaya karşın düğün olur. Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılmıştır. Müjgan mutlu, Yılmaz da şaşkınlığını gizleyemez. Düğüne katılan İstanbul'dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeyler yaşamaya inandıracaktır. Bir Zamanlar Çukurova'nın 35. sezon finali bölümünde; Züleyha, bundan sonra hayatını o konakta sürdürmek zorunda kalacağını hayal ederken, Yılmaz ise aklından Züleyha'yı tamamen çıkarmaya çalışır.

19-05/30/bir-zamanlar-cukurova-35-bolum-sezon-finali-izle-bir-zamanlar-cukurova-ne-zaman-baslayacak-dugun-var.jpg

Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ne zaman?

35. bölümünün ardından sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara verecek olan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni sezonu muhtemelen diğer diziler gibi eylül ayı ortalarında başlayacak.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN