Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm full izle!

Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm full izle!

 - Son Güncelleme: 18.10.2019 Cuma 09:31
Bir Zamanlar Çukurova 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm full izle!
- A +

Dün ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde heyecan doruktaydı. Dün yayınlanan bölümü kaçıran ya da yeniden izlemek isteyenler haberimizden Bir Zamanlar Çukurova 40. bölüm full izleme linkine ulaşabilir. Peki 41. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Yılmaz, geri döner ve Adnan’ın hayatını kurtarır. Yılmaz henüz gerçekleri bilmese de Züleyha, Adnan ve Yılmaz ilk kez yan yanadır! Ve ilk kez birbirlerine sarılırlar! Hastaneye ulaştıklarında da Yılmaz Adnan’ı bırakamaz. Ta ki, Hünkar gelene dek!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 41. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 24 Ekim'de ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan 41. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 41. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 40. BÖLÜMDE NE OLDU?

Dün (17 Ekim) yayınlanan 40. bölümü kaçıranlar aşağıdaki linkten Bir Zamanlar Çukurova 40. bölümü full izleyebilir.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 40. SON BÖLÜM İZLE

Züleyha'ya kaçalım demek için gitmişken, Müjgan'a bunu yapamayacağına karar veren Yılmaz, dönüş yolunda baygın vaziyette Züleyha'yı bulmuştur. Yılmaz henüz gerçekleri bilmese de Züleyha, Adnan ve Yılmaz ilk kez yan yanadır! Ve ilk kez birbirlerine sarılırlar!

Züleyha ve Adnan, Yılmaz sayesinde ölümden dönerken, Bağevinde ve Çiftklikte ise yer yerinden oynamıştır. Züleyha ve Adnan, tüm Adana’da köşe bucak aranmaya başlar. Hünkar, Yılmaz’ın yaptıklarının hesabını sormaya Fekeli’ye kadar gider!

Hünkar, Züleyha ve Yılmaz’ı bulmak için seferberlik ilan etmişken, Hatip Ağa ise, Demir ve Hünkar’ın arasını bozmak ve Yamanlar’ı yeni bir krize sürüklemek için cezaevine Demir’i ziyarete gider. Ona öyle bir şey söyler ki, çıldıran Demir, yine hücre cezası alır! Hünkar bir kez daha Savcı Jülide’den ricacı olmak zorundadır artık. Üstelik bir de hatip Ağa’nın fırsatçılığı ile uğraşmak zorunda kalır.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 40. BÖLÜM FULL İZLE

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN