Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova 44. bölüm fragmanı izle | Züleyha ile mutluluklar Yılmaz

Bir Zamanlar Çukurova 44. bölüm fragmanı izle | Züleyha ile mutluluklar Yılmaz

Bir Zamanlar Çukurova 44. bölüm fragmanı izle | Züleyha ile mutluluklar Yılmaz
- A +

Bir Zamanlar Çukurova 44. bölüm fragmanında işlerin karıştığı görülüyor. Müjgan, Yılmaz’ın hâlâ Züleyha’yı sevdiğini öğreniyor. Züleyha, Yılmaz’ı sildiğini söylüyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 44. bölümünde neler yaşanıyor? İşte tüm gelişmeler…

 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 44. bölümünde neler yaşanacağı merak konusu oldu. Geçen bölümde Yılmaz ile Züleyha’nın arası açılmış, Yamanlar ailesinin yaptığı sünnet düğünü töreninde misafirler zehirlenmişti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 44. bölüm özeti…

44. BÖLÜM FRAGMANI VE ÖZETİ

Züleyha ile yılmaz her şeyi göze alıp kaçmaya karar vermişlerdi. Züleyha’nın evden kaçıp Yılmaz’ı beklemeye başladığı sırada Yılmaz Müjgan’ın hamile olduğunu öğrenir ve gelemez. Züleyha Yılmaz’a çok kızmıştır.

Yeni bölümde ise Yılmaz Züleyha’dan özür diler fakat Züleyha herkes kendi yolunu seçti Yılmaz, her şey bitti diyerek onu reddeder.

Müjgan ise Yılmaz’ın hala Züleyha’yı sevdiğini öğrenir ve ona Züleyha ile mutluluklar dileyerek terk ediyor.

19-11/14/bir-zamanlar-cukurovajpgg.jpg

Diğer yandan Yamanların sünnet töreninde huğular da yaşanan zehirlenme olayı herkes tarafında duyulur ve prestij kaybederler. Demir bu işin sorumlusu Gaffur’u dövmektedir.

Yamanlar bu durumdan Züleyha’nın parlak fikri sayesinde kurtulacaklardır.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

GEÇEN BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Züleyha ile Yılmaz kaçmaya karar vermişler ancak Müjgan’ın hamileliği yüzünden kaçamamışlardı.

Demir hapisten kurtulmak için annesinin toprakları Fekeli’ye sattığını öğrenmiş annesine çık kızmıştı. Züleyha Yılmazı affetmeyeceğini söylemiş onu korkaklıkla suçlamıştı.

Diğer yandan Hatip ağa da Yamanları zor durumda bırakmak için Gaffur’un zafiyetlerinden yararlanmış ve yapılacak sünnet töreni için zehirli tavukları davetlilere yedirtmişti.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN