04.12.2019  11:07

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 3. fragmanı yayınlandı: Fekeli aşkını ilan ediyor

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekranlara gelecek olan yeni bölümde heyecan dorukta olacak. Fekeli 40 yıllık aşkını Çukurova'ya ilan ediyor. Şermin'in gizlice çektiği fotoğraf gazetede yer alınca, hem konakta hem tüm Adana'da yer yerinden oynayacak! İşte Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanları ve tüm detaylar...

+
-

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen yeni bölüm bu akşam (4 Kasım 2019) saat 20.00'da ATV ekranlarında olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova 47. bölümde Fekeli 40 yıllık aşkını Çukurova'ya ilan ediyor. Şermin'in Hünkar'dan intikam hareketi, "Devlerin Aşkı"nı Çukurova'ya duyuruyor! Şermin'in gizlice çektiği fotoğraf gazetede yer alınca, hem konakta hem tüm Adana'da yer yerinden oynayacak!

19-12/04/devlerin-aski.jpg

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Demir Yaman), Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Kerem Alışık (Fekeli), Hilal Altınbilek (Züleyha), Esra Dermancıoğlu (Behice), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Bülent Polat (Gaffur), Alayça Öztürk (Savcı Jülide), Turgay Aydın (Sabahattin), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Mehmet Polat (Hatip Ağa), Aras Şenol (Çetin), Serpil Tamur (Haminne), Şirin Öten (Naciye) ve Polen Emre (Fadik) gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan Bir Zamanlar Çukurova 47. bölüm fragmanı haberimizde...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Hünkar'ın itibarını yok etmek için yapılan plan, Fekeli'yi adeta ateşliyor! Fekeli önce, mahremini ortaya dökenleri bulmak için eline silahını alıyor! Sonra da iki ailenin ve tüm hastane personelinin önünde Hünkar'a 40 yıl gecikmiş sorusunu soruyor:

- Benimle evlenir misin?

47. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 47. BÖLÜM 3. FRAGMAN İZLE

 

 

DİĞER HABERLER
Berat Kandiliniz mübarek olsun
Maskesiz girilemeyecek
Balkonlardan İstiklal Marşı söyleyelim
67 personelde koronavirüs çıktı
ABD'de ölü sayısı 10 bini geçti
CHP'nin pankartları belediye tarafından toplatıldı
Sosyal medyada önerildi, şimdi hayata geçiliyor