Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm Youtube izle | Müjgan bebeğini kaybediyor

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm Youtube izle | Müjgan bebeğini kaybediyor

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm Youtube izle | Müjgan bebeğini kaybediyor
- A +

Bir Zamanlar Çukurova 51. bölüm fragmanında; Müjgan ve Züleyha’nın doğum sancıları tutuyor. Hastanede Yılmaz’ı Züleyha’nın yanında gören Müjgan’ın bebeğini kaybetmesi herkesi hüzne boğuyor. İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın fragmanı ve yeni bölümü…

 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da doğum telaşı başlıyor. İki ailenin hastane kapısı önündeki heyecanlı bekleyişi tüm izleyicileri ekrana kilitliyor. Bebeğini kaybeden Müjgan, üzülüp Yılmaz’a sinirlenir. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü karar.com’da…

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 51. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Züleyha ve Müjgan’ın doğum sancıları tutar ve ikisi de hastaneye kaldırılır. Yılmaz’ı Züleyha’nın yanında gören Müjgan bu duruma çok üzülür. İki aile ise hastane kapısı önünde heyecanla ve endişe ile beklemektedir. Doğumhanenin kapısının önünde Demir ve Yılmaz’ın kavgasını Fekeli önler.

Ancak doğumda kötü bir olay yaşanır ve Müjgan bebeğini kaybeder. Bu durum karşısında çok üzülür ve Yılmaz’a sinirlenir. Saniye ise bir evlat sahibi olmayı çok istemektedir. Evdeki doğum telaşı onu hüzne boğar. Konakta ise çıkan yangında alevlerin arasında Adnan bebek kalır. Adnan bebeğin başına neler geleceği merak edilmektedir.

20-01/16/bir-zamanlar-cukurovajpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Müjgan, Züleyha ve Yılmaz’ın bir çocukları olduğunu öğrenir. Adnan bebek, Yılmaz’ın oğludur. Bu durum karşısında Müjgan, Züleyha’ya karşı öfkelenir. Müjgan taşımakta zorlanacağı bir sırla yaşamaya çalışmaktadır. Yaman Holding’in 35.kuruluş yıldönümünde Yamanlar, Çukurovalıları ağırlar. Gazetelerde bu geceye ait fotoğraflar yayınlanır. Geceye ise Şermin davet edilmemiştir. Hatip ve Naciye ise yanlışlıkla davet edilmiştir.

Şermin geceye katılır ve ortalığı birbirine katmaya çalışır. Babasının adının anılmaması onu çileden çıkarmıştır. Birbirlerine öfkeli olan Hünkar ve Demir iş için yeniden bir araya gelirler. İkili bir ihale için mal toplamanın derdine düşer. Yaman’lara olan öfkesi dinmeyen Şermin, Yılmaz ve Fekeli’ye bir kazancın kapısını açar. Bu kapı Demir ve Hünkar’ın yüzüne kapanacaktır.

 DİĞER BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN