23.01.2020  13:07

Bir Zamanlar Çukurova 52.bölüm izle | Adnan bebek kurtulacak mı?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da herkesi yangın paniği sarıyor. Ahırda çıkan yangında Adnan bebek alevlerin arasında kalıyor. Bir Zamanlar Çukurova 52.yeni bölümü ve fragmanı karar.com'da...

+
-

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitleyecek. Leyla bebeğin doğumunun ardından Züleyha’nın sevinci kursağında kalıyor. Yamanlar büyük sıkıntı içerisindeyken Yılmaz, Demir’i gafil avlıyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölümü ve fragmanı haberimizde.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Çukurova 52.bölümde konak, Leyla bebeğin doğumuyla dolup taşar. Konakta Haminne’nin ortadan kaybolduğu anlaşılınca herkes onu aramaya başlar. Adnan bebeğin yalnız kaldığının kimse farkında değildir. Adnan bebek ise bahçede gezinirken bir ahıra girer ve ahırda bir anda yangın çıkar.

Ev halkı alevlerin arasında Adnan’ın olduğunu öğrenince zamanla yarış başlar. Züleyha alevlerin arasında girip oğlunu kurtarmak ister. Ancak ona Demir ve Hünkar engel olur. Kovalarla yangını söndürmeye çalışsalar da hiç kimse başarılı olamaz. İtfaiyeye haber verilir ve zorlu bekleyiş başlar. Müjgan ise oğlunun derdine düşmüştür. Yılmaz’a hala öfkeli olan Müjgan, Yılmaz’ı hastaneye çağırır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Fekeli ve Yılmaz hastaneye geldiklerinde Yılmaz, oğlunu göremez. Hatip Ağa’ya olan borcunu ödemenin derdinde olan Gaffur’un hareketleri hem karısı Saniye’nin hem de Hünkar’ın dikkatini çeker. Gaffur’un bu sefer konaktan kovulup kovulmayacağı merak edilmektedir. Öte yandan Yılmaz, Demir’i gafil avlamıştır. Demir yeni yatırımlar yapıp yükselmek isterken Yılmaz onu engelleyecek mi merak konusu. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de ATV ekranlarında olacak.

20-01/23/bir-zamanlar-cukurovajpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğum sancıları tutan Züleyha ve Müjgan aynı anda hastaneye kaldırılır. Hastanede doğum sancıları çektiği sırada Müjgan, Yılmaz’ı Züleyha’nın yanında görür ve bu duruma çok üzülür. Doğum sırasında Müjgan bebeği ile ilgili sıkıntılar yaşar.

Yamanlar kızları Leyla’ya sağlıkla kavuşurlar. Ancak Müjgan ve Yılmaz’ın oğullarında bir rahatsızlık meydana gelir. Müjgan bu durumla ilgili Yılmaz’ı suçlar. Leyla bebeğe hoş geldin demek isteyenler konağı doldurur. Ancak bu sırada beklenmedik bir olay yaşanır ve Adnan bebek ahırda çıkan yangında alevlerin arasında kalır.

FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

DİĞER HABERLER
Kapıya ve korkuluklara dokunma
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm