Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm: İntikam sesleri yükseliyor

Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm: İntikam sesleri yükseliyor

 - Son Güncelleme: 12.02.2020 Çarşamba 09:30
Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm: İntikam sesleri yükseliyor
- A +

Bir Zamanlar Çukurova 55. yeni bölümde heyecan tırmanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm intikam savaşlarına sahne olacak. İşte Bir Zamanlar Çukurova 55. bölüm yeni fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar hakkındaki tüm detaylar

Bir Zamanlar Çukurova 55. yeni bölümde heyecan fırtınası yaşanacak. Dizini yayınlanan son fragmanında intikam seslerinin yükseldiği görülüyor. Geçtiğimiz hafta Bir Zamanlar Çukurova dizisinde neler yaşanmıştı? Yılmaz, babasının yere yığılmadan önce Hünkar ile buluştuğunu öğrenince bir kez daha konağın kapısına dayandı... Fekeli'nin fenalaştığından haberi olmayan Hünkar, Yılmaz'ın Adnan ile ilgili gerçeği öğrendiğini zannederek çok korkuya kapıldı. Yılmaz, Hünkar'dan hesap sormaya geldiğinde, Müjgan'ın Demir'e yaptığı ziyareti de öğrendi. Bir Zamanlar Çukurova 54. bölümü aşağıdaki linke tıklayıp izleyebilirsiniz...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 54. BÖLÜM HD İZLE

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 55. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Bir Zamanlar Çukurova 55. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 55. yeni bölümü 13 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında hayranlarıyla buluşacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA HANGİ İLDE ÇEKİLİYOR?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimleri iki ayrı ilde gerçekleştiriliyor. Adana ve Mersin'de çekilen Bir Zamanlar Çukurova için özel bir plato kuruldu. Platonun inşaatı 8 ay sürdü. Aladağ Çiftliği ise Çukurova ilçesinde değil Adana’nın Karaahmetli Köyü'nde yer alıyor.

20-02/12/bzc.jpg

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNİN KONUSU NE?

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gençi hiç hesaba katmadıkaları bir olayla karşı kaşıya kalırlar. Kader bu çifti, İstanbul'an aldıktan sonra; Adana’da Çukurova’nın sıcak coğrafyasına sürükler. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra değişir.

20-02/12/set.jpg

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA OYUNCU KADROSUNDA KİM KİMDİR?

Oyuncular: Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Bülent Polat (Gaffur), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne)

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN