Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yeni sezon bölümleri fragman yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yeni sezon bölümleri fragman yayınlandı mı?

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yeni sezon bölümleri fragman yayınlandı mı?
- A +

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yeni sezon bölümleri fragman yayınlandı mı? sorularının yanıtı araştırılıyor. Eylül ayı sonunda yayınlanması beklenen Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon ilk bölümü ile ilgili bilgiler haberimizde...

Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı dizinin yeni sezon bölümlerinin başlamasına sayılı günler kala araştırılıyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

ATV'nin sevilen dizisinin yeni sezon ilk bölümünün yayınlanma tarihi net olarak belli olmasa da eylül ayının sonlarına doğru ekranlarda olması bekleniyor.

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 35. BÖLÜM FRAGMANI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 35. BÖLÜMDE NE OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova 35. son bölümde, sezon finalinde; Züleyha'nın hamileliğini onaylamayan, doğacak bebeğin kendisinden olamayacağını haykıran Demir, öfkesini, sinirini, hiddetini dindiremiyor. Züleyha suçsuz olduğunu söylese de Demir, Züleyha'nın Yılmaz ile beraber olduğunu iddia ediyor. Öte yandan Müjgan ile Yılmaz'ın nikah günü gelip çatıyor. Müjgan gelinlik içinde melek gibi süzülürken, neşesi ile çevresine gülücükler saçıyor. Yılmaz ise yüz yüze geldiği gerçekle üzerindeki şaşkınlığını, tasa ve korkuyu atmaya çalışıyor.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN