Back To Top
Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümü full izle | Yılmaz vuruldu!

Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümü full izle | Yılmaz vuruldu!

Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümü full izle | Yılmaz vuruldu!
- A +

Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde Ercüment’in silahı Yılmaz’a isabet aldı. Her hafta Perşembe günleri yayınlanan ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde yaşanan olaylar yine heyecan dolu anlara sahne oluyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde Ercüment, Yılmaz’ı silahla vuruyor. Peki Yılmaz’a ne olacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. Bölümüne dair aradıklarınız…

Yayınlandığı günden itibaren her hafta Perşembe günleri izleyicisini ekran karşısına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde yine nefes kesen anlar yaşandı. Çukurova’da silahlar konuşurken; Ercüment, Yılmaz’ı vurdu. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde patlayan silah bir yana dursun, asıl bomba bu olayların ortasında Seher’den gelir. Demir’den hamile kaldığını söyleyen Seher, adeta herkesi şoke etmiştir. Peki Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde neler olacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümüne dair aradıklarınız…

DİZİ İLE İLGİLİ TÜM DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; Ercüment, Yılmaz’ı vurdu!

Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; Çukurova'da yine silahlar konuştu. Hem de tam sulh ilan edip silahını bir kenara koymuşken, Yılmaz bir defa daha namlunun hedefi hâline geldi. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; Demir'in hediye olarak verdiği silahla, Yılmaz'ı vuran Ercüment, Gülten'i de ortadan kaldırmak adına hamle yapacaktır. Fakat olayın tek görgü tanığı Gülten değildir. Hünkar ile Fekeli de birbirlerinden bihaber olayın şahidi olmuşlardır. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; patlayan silah ardından birçok karmaşık olayı da beraberinde getirse de Yılmaz’ın yaralı olmasına rağmen Ercüment'i durdurup durduramayacağı merak edilir. Patlayan silah, jandarmayı yeniden Demir'in peşine mi sorusu? akıllarda kalır. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; tüm gelişmeleri gizledikleri Züleyha’nın da oğlunu görmeye gidemeyince neler yapacağı merak edilir. Yılmaz yeniden hastaneye nişanlısının önüne ameliyata mı götürülecek ya da olayların üstü kapatılacak mı? bu sorunun cevabı da izleyiciler tarafından aranır. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; Demir ile Yılmaz'ı ilk defa bu kadar aynı safta buluşturan getiren olay, Hünkar ile Fekeli arasındaki dengeyi de etkileyecek mi diye sorgulanır. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; dışarda patlayan silah bir yana konağın içinde de adeta saatli bir bomba olarak dolaşan bir Seher bulunuyor. Bombayı da tam bu olayların ortasında patlatır ve ‘Demir'den hamile’ kaldığını şoke olmuş gözler karşısında haykırır. Bir Zamanlar Çukurova’nın 33. bölümünde; Hünkar’ın şimdi ne yapacağı merak edilirken, oğluna üyük sırrını söyleyip söyleyemeyeceği kafalarda soru işareti oluşturur.

19-05/16/bir-zamanlar-cukurovanin-33-bolumu-full-izle-yilmaz-vuruld.jpg

Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde neler olmuştu?

Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde; Çukurova'da Yılmaz ile Demir arasında sular durulmaya başlamışken Konak'ta herkes ve her şey birden karışır. Sabah yatağında Seher'i gören Demir, bu şoku atlamadan bir de görüldüklerini fark edince şoke olur. Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde; hiçbir zaman aralarında bir şey geçmediğini anlatsa da geceyi anımsamıyor olması Demir'i güç duruma sokmuştu. Ercüment ise zehirli bir sarmaşık gibi Konak'taki herkesi kendisine bulaştırmanın bir yolunu arıyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN