Back To Top
Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izle | 14 Mart Bizim Hikaye yeni bölümde Fikri katil mi oldu?

Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izle | 14 Mart Bizim Hikaye yeni bölümde Fikri katil mi oldu?

Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izle | 14 Mart Bizim Hikaye yeni bölümde Fikri katil mi oldu?
- A +

14 Mart perşembe akşamı Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izleyici karşısında olacak. Bizim Hikaye yeni bölümde Barış'ın hayatını kurtardığı Murtaza'nın onlara teşekkür için yolladığı para hızır gibi imdatlarına yetişir. Ancak Murtaza'nın halasının oğlunu öldürdüğünü söyleyen Fikri ailenin başını büyük belaya sokar. Filiz ve Barış Fikri'yi saklamaya çalışırken, Murtaza ise adamlarıyla gelerek Elibollar'ın evini ateşe verir. Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izleme linki ve yeni bölümde neler olacağının ipuçları haberimizde...

Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izleyici karşısına 14 Mart perşembe akşamı geliyor. Bizim Hikaye yeni bölümde Elibol'lar tüm heveslerini kursaklarında bırakacak felaket ile karşı karşıya. Televizyon karşısında Bizim Hikaye dizisini ialeme imkanı bulamayanlar ve sevilen diziyi internetten izlemek isteyenler haberimizdeki Bizim Hikaye 61. bölüm canlı izleme linkine tıklayabilirler. Bizim Hikaye yeni bölümde neler olacağının ipuçları tanıtımlarında verilmektedir. İşte yeni bölüm fragmanları ve dizinin  canlı izleme linki....

14 Mart Perşembe akşamı yayınlanacak olan Bizim Hikaye 61. bölüm sabırsızlıkla bekleniyor. Bizim Hikaye yeni bölümde Murtaza'nın halasının oğlunu öldürdüğünü söyleyen Fikri ailenin başını büyük belaya sokar. Filiz ve Barış Fikri'yi saklamaya çalışırken, Murtaza ise adamlarıyla gelerek Elibollar'ın evini ateşe verir. 

BİZİM HİKAYE 61. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Fox TV'nin seviken dizisi Bizim Hikaye 61. bölüm Perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizi yayınlandığı andan itibaren yukarıdaki linke tıklayarak Bizim Hikaye yeni bölümü canlı izleyebilirsiniz. 

BİZİM HİKAYE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

Bizim Hikaye'nin yeni bölümünde, tüm sıkıntılarından bir bir kurtulan Filiz'le Barış için güzel bir sayfa açılmıştır artık. Şimdi önlerindeki tek sıkıntı ekonomik zorlukları açmak ve sigorta borcundan kurtulmaktır. Tam da bu noktada Barış'ın hayatını kurtardığı Murtaza'nın onlara teşekkür için yolladığı bir zarf dolusu para hızır gibi imdatlarına yetişir. Filiz için her şey yoluna girmeye başlamıştır. Lokantanın işleri fena gitmiyordur, sonunda Barış tüm belalardan kurtulmuş mesleğine geri dönmek üzeredir ve Rahmet de Amerika'ya gitmeyi kabul etmiştir.

Ancak Elibol'lar tüm heveslerini kursaklarında bırakacak felaketin yaklaşmakta olduğundan tamamen habersizdir. Hayatlarını bu kez geriye dönüşsüz şekilde kökünden değiştirecek olan felaket, bir kez daha Fikri'nin vurdumduymaz hareketleri yüzünden olacaktır.

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bizim Hikaye son bölümde, Nihal'in planı sonrasında polise yakalanan Barış cezaevine girdi. Filiz ise Barış'ı kurtarmak için büyük çaba harcadı. Son sahnede ise mahkemeye çıkan Barış avukatının delilleri ortaya koyması sonrasında tahliye edildi. Cezavinden çıkmak için hazırlık yapan Barış, çıkan bir kavgayı ayırmak isterken karnından bıçaklandı.

Filiz başlarına gelen her şeye rağmen Nihal'in oyunlarına karşı dimdik ayakta kalmaya ve dağılan ailesini yeniden bir araya getirmeye kararlıdır ama bunu yapmak için önce Barış'ı hapisten çıkarmak, sonra da üst üste binen borçlarla mücadele etmek zorundadır. Rahmet'le olan sorunları ise giderek büyümektedir. Rahmet, giderek ablasıyla Deniz arasında daha çok sıkışmaya başlar ve ipler kopar. Darmadağın hale gelen kardeşini tutan ise yine Filiz olacaktır. Tüm bunlar olurken Fikri ise hala Hikmet'in dedesinden kalacak mirasın peşindedir ancak olaylar hiç beklenmediği şekilde gelişir ve eğlenceli başlayan gün Fikri ve çocuklar için kabusa dönüşür. Filiz ise onların başına gelenlerden habersiz, heyecanla Barış'ın kurtulmasını beklemektedir. Ufak sorunlarla da olsa her şey beklendiği gibi gitse de, felaket onları en hazırlıksız oldukları yerden yakalayacaktır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN