Back To Top
Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve 2. sezon fragmanı

Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve 2. sezon fragmanı

 - Son Güncelleme: 02.09.2018 Pazar 19:04
Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak? Bizim Hikaye son bölüm izleme linki ve 2. sezon fragmanı
- A +

Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak? sorusu dizinin fanları tarafından sorulmaya ve yanıtı google gibi arama motorlarında aranıyor. Bizim Hikaye 2. sezon fragmanı kanal tarafından henüz yayınlanmadı. FOX TV'de yayınlanan Bizim Hikaye son bölüm izleme linkini ve yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda yine FOX TV ekranlarında olmaya devam edecek. Peki Bizim Hikaye dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bizim Hikaye dizisi yeni sezonda neler olacak? FOX TV Bizim Hikaye son bölüm izleme linkini ve diziye dair merak edilenler haberimizde. 

Bizim Hikaye dizisi yeni sezon için geri sayım başladı. Bizim Hikaye yayınlanan son bölümüyle sezon finali yapmasından sonra Bizim Hikaye dizisinin yeni sezonu hakkında bilgiler merak edildi. Bizim Hikaye dizisi yeni sezon tarihi belli oldu mu? Bizim Hikaye'nin yeni sezonu hakkında araştırmalar devam ederken yeni sezon tanıtımı henüz kanal tarafından paylaşılmadı. Bizim Hikaye 2. sezon tanıtımı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak. 

Bizim Hikaye'nin yeni sezonu hakkında araştırmalar sürmeye devam ediyor. Sezon finali bölümüyle izleyicilerine şoke eden anlar yaşatan Bizim Hikaye dizisini izleyemeyenler için son bölüm izleme linki.

BİZİM HİKAYE NE ZAMAN BAŞLAYACAK? 

Bizim Hikaye dizisine zaman başlayacak merak edilirken kanal tarafından henüz dizinin yayın tarihi açıklanmadı.Bizim Hikaye dizisinin 2. sezon fragmanı henüz yayınlanmadı. 

BİZİM HİKAYE SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

BİZİM HİKAYE DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Filiz üzerine atılan korkunç suçla nasıl baş edeceğini düşünmektedir. Cemil de Filiz’in bu durumunu kullanarak ondan intikam almanın peşindedir. Fakat annesinin baskısıyla durum tersine dönmek üzeredir.

Melek’in evden uzaklaşmak istediğini anlayan Fikri, onu mutlu etmek için maceralarına devam etmeyi teklif eder. Melek‘le birlikte çok eğlenirler. Ancak Melek, sonunda, durumuyla yüzleşip şok edici bir hamle yapar. Melek’in her koşulda yanında olmak isteyen Fikri, ona farklı bir teklifte bulunacaktır.

Mahalleden taşınmak üzere olan Şeyma geride bıraktıklarından dolayı çok üzgündür. Rahmet’in gelemeyeceğini öğrenen Müjde ise Rahmet’e çok kırılır. Müjde’nin gönlünü almak isteyen Rahmet ve Ayşe’ye sürpriz yapmak isteyen Fiko kafa kafaya verirler.

Ömer hapisten kurtulmanın yolunu bulmuştur. Zeynep’i alıp gitmek ister. Bu durum tüm aileyi ve Tülay’ı derinden etkilese de Zeynep’in gidişini kabullenmek zorundadırlar.

Barış ise Filiz’i temize çıkarmak için babasından yardım ister. Barış’la arasındaki buzları eritmeye çalışıyormuş gibi görünen ve bunun için bir aile yemeği tertip eden Servet ise bir şeyler peşindedir. Barış Filiz’i bu korkunç komplodan kurtarabilecek midir?

18-09/02/murat-danaci.jpg

BİZİM HİKAYE DİZİSİNE YENİ İSİM

Bizim Hikaye dizisine oyuncu Murta Danacı eklendi. Murat Danacı Star Tv'nin günlük dizisi Beni Affet'de uzun süre oynamıştı. Murat Danacı Ömerin kurduğu oyun sonrası uyuşturucu ticareti haymakla suçlanıp cezaevine giren Filiz'in avukatı rolünde izleyici karşısına çıkacak. 

MURAT DANACI KİMDİR? 

25 Temmuz 1976 doğumlu Murat Danacı Beni Affet dizisinde Cüneyt Kozan karakterini canlandırmaya devam etmektedir. Murat Danacı bir çok sinema, dizi ve tiyatro’da rol almış, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Murat Danacı aslen Akhisar Manisa‘lıdır. Daha önce bir evlilik gerçekleştirmiş ancak boşanmıştır. Bu evlilinden bir oğlu vardır.

 

Yükleniyor...
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN