Back To Top
Bizim Hikaye dizisi son bölüm izle - Bizim Hikaye 21. bölüm neler oluyor?

Bizim Hikaye dizisi son bölüm izle - Bizim Hikaye 21. bölüm neler oluyor?

Bizim Hikaye dizisi son bölüm izle - Bizim Hikaye 21. bölüm neler oluyor?
- A +

İstanbul’un fakir bir semtinde geçen büyük yaşam mücadelesini konu alan Bizim Hikaye dizisi her Perşembe izleyenlerin karşısına FOX tv ekranlarında çıkıyor. Milyonlarca kişi tarafından izlenen Bizim Hikaye dizisi son bölüm izle seçenekleri de çokça aratılıyor. Bu sebeple haberimizde Bizim Hikaye son bölüm izle seçeneklerini ve Bizim Hikaye 21. Bölüm neler oldu bunları derledik. Her hafta dizideki gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

 Bizim Hikaye dizisi İstanbul’un fakir bir semtinde annesi ve babası olmadan ayaklarının üzerinde durmaya çalışan kardeşleri anlatıyor. Yayınlandığı ilk günden beri reytingleri de değiştiren Bizim Hikaye dizisi yine izleyenlerin karşısına çok güzel bir bölümle geldi. Bizim Hikaye dizisi son bölüm izle seçenekleri de aratılmaya başlandı. Bizim Hikaye son bölüm izle seçeneklerini ve Bizim Hikaye 21. bölüm neler oldu haberimizin detaylarında bulunuyor.

Bizim Hikaye dizisi son bölüm izlemek için tıklayınız. 

18-02/08/bizimhikayeyeni-oyuncu.jpg

BİZİM HİKAYE DİZİSİNE YENİ OYUNCU GELDİ

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu ‘’Bizim Hikaye’’ dizisine yeni bir isim katıldı.

Güzel oyuncu Nilay Duru, 8 Şubat Perşembe akşamı FOX’ta yayınlanacak 21. bölümden itibaren dizide “Yeliz” karakterine hayat verecek.

Nilay Duru dizide Fikri’nin büyük kızı olarak izleyici karşısına çıkacak.

Yeliz; Okulu yarım bırakmış, insanlara güvenmeyen, zaman zaman hırçın, tutarsız, kızını büyütmeye çalışan bir anne.

Fikri siroz olup Yeliz’in varlığını ailesine açıkladığında Yeliz, babası Fikri ile yüz yüze gelecektir...

 

Yükleniyor...

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN