Bu Burçlar Dikkat Kaderinize Kahredeceksiniz Tüm Felaketler Üst üstte Mi Gelir? 21 Mayıs En Net Burç Yorumları

Bu Burçlar Dikkat Kaderinize Kahredeceksiniz Tüm Felaketler Üst üstte Mi Gelir? 21 Mayıs En Net Burç Yorumları

21 Mayıs Cumartesi burçları neler bekliyor? Yıldızlar kimlere felaket kimlere mutluluk getiriyor? Gün tembel koçlara, kendileriniz önemseyen boğalara, bildiğini okumaktan vazgeçmesi gereken ikizlere, duygusal yengeçlere neler vadediyor? İşte günün mutlu olacakları ve kaderlerine kahredecekleri...

Tüm şartların hazır beklediği bu günde koçların tembelliklerinden kurtulması gerekiyor. Boğaların beklenmedik misafirlere hazır olması lazım. İkizler ders almaya hazır olurken yengeçler ise parti hazırlıklarına başlamalı. Aslanlara hiç beklemedikleri bir yerden destek gelirken başaklar da rahat bir cumartesiye uyanacak. Teraziler günün sonona odaklanmalı. Akrepler de talepkar insanlardan uzak durmalı. Yaylara arkadaşları ilham olurken oğlaklar ise günün sonunda daha sert davranışlarda bulunabilir. Kovaların küçük meseleleri dert edinmesine gerek yok. Balıkların kendisinden şüphelenmesine gerek yok. 21 Mayıs günlük burç yorumları...

koc-burcu.jpg

KOÇ: ŞU TEMBELLİĞİNİZDEN BİR KURTULSANIZ

Bu cumartesi kendinizi ilham verici insanlarla kuşatmış gibisiniz ve onların vermek zorunda oldukları her türlü yararlı bilgiyi almaya devam edeceksiniz. Ancak bugün tembelliğiniz üzerinizde.

boga-burcu.jpg

BOĞA: BEKLEMEDİĞİNİZ İNSANLARLA BİR ARAYA GELECEKSİNİZ

Bu cumartesi, belki de o kadar iyi tanımadığınız misafirler için beklenmedik ziyaretlere hazırlanın. Kimseyi etkilemek için stres yapmayın çünkü bu etkilemekle ilgili değil. Sadece iyi bir arkadaş olun, önemli olan tek şey bu.

Ayrıca, size çok uzun süre ihtiyaç olmayacak, bu yüzden zaman konusunda endişelenmenize gerek yok.

kizler-burcu.jpg

İKİZLER: DERS ALMAYA HAZIR OLUN

Bu cumartesi, alçakgönüllü olmanın ve nereden geldiğinizi daima hatırlamanın dersini alacağınız bir gün. Görünüşe göre duygularınızla çok uyumlusunuz ve bu tür etkileşimlerden kaçmayacaksınız.

Bir arkadaşınız, ele almak istediği bir konuda sizin damarınıza basabilir, ancak günün sonunda kendinizle barışık kalacaksınız.

yengec-burcu.jpg

YENGEÇ: PARTİ HAZIRLIKLARINA ODAKLANMALISINIZ

Bu, yalnızca zihninizdeki bir sorunu çözmek anlamına gelse de bu yıl için ekstra kariyer hedefine ulaşmak için harika bir gün.

Evet, bu bir hafta sonu günü. Ancak bu, kariyer basamaklarında ilerleme kaydedemeyeceğiniz anlamına gelmez. Öte yandan, bu aynı zamanda ailenizin yanında yeni anılar biriktirmek için de güzel bir gün, bu yüzden belki de onlarla beraber parti hazırlıklarına odaklanmalısınız.

aslan-burcu.jpg

ASLAN: HİÇ BEKLENMEDİK DESTEK GELİYOR

Bu cumartesi kendinizi canlandırmanın yollarını arıyorsunuz ve belki de hiç beklemediğiniz bir yerden destek buluyorsunuz.

Bugün manevi açıdan güçlü görünüyorsunuz ve bu, özellikle bugünlerde dileklerinizi ve düşüncelerinizi size yakın olanlara çok görünür kıldığınız için onlara da yansıyabilir. Bazı Aslanlar diğerlerinden daha fazla stres altındadır.

basak-burcu.jpg

BAŞAK: RAHAT BİR CUMARTESİ SİZİ BEKLİYOR

Başkalarını memnun etmek için çok fazla zaman harcamadığınız için bu rahat bir cumartesi olacak.

Çok fazla tavsiyeye ihtiyacınız yok ve kendi başınıza iyi görünüyorsunuz. Bazı Başaklar sabah saatlerinde etrafında birçok insan bulacak, ancak öğleden sonra bir adım geri çekilip meditasyon yapmayı yeğleyeceklerdir.

terazi-burcu.jpg

TERAZİ: GÜNÜN SONUNA DİKKAT

Mevcut eğilim, iletişim konularında sizi ön plana çıkaracak ve her türlü konuyu tartışırken kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Ayrıca, özellikle çevrenizdekilerden bazı bilgiler almak istiyorsanız, belirli konulardan uzaklaşmayı zor bulabilirsiniz. Günün sonuna doğru, bazı Teraziler daha sessiz hale gelecek.

akrep-burcu.jpg

AKREP: TALEPKAR İNSANLARDAN UZAK DURUYORSUNU

Bugün çılgın fikirlerle size gelen arkadaşlarınızdan uzak durmak isteyebilirsiniz çünkü görünüşe göre bu cumartesi evde hem fiziksel hem de zihinsel olarak size ihtiyaç var.

Aşk hayatınızda düşüncelerinizi düzene sokmak için aslında biraz huzur ve sükûnet aradığınızı ve muhtemelen talepkâr insanlardan uzak duracağınızı fark edebilirsiniz.

yay-burcu.jpg

YAY: ARKADAŞLARINIZ SİZE İLHAM OLUYOR

Bir arkadaşınızın yaptığı bir hareket size ilham oluyor ve belki siz de aynısını yapmak istersiniz.

Ancak her şeyden önce, insanların birbirinden farklı olabileceğini, özellikle ilişki tavsiyesi veya duyguları içeren başka bir şey söz konusuysa, biri için işe yarayan bir hareketin diğer biri için işe yaramayabileceğini unutmamalısınız.

oglak-burcu.jpg

OĞLAK: GÜNÜN SONUNDA SERT DAVRANABİLİRSİNİZ

Gardınızı yüksek tutuyorsunuz, özellikle eleştiri bekliyorsunuz ama bugün etrafınız saygılı ve anlayışlı insanlarla çevrili gibi görünüyor.

Bu, sonunda sert davranabileceğiniz ve diğer insanların gönderdiği titreşimlere karşı daha dikkatli olmaya çalışmanız gerektiği anlamına gelir.

kova-burcu.jpg

KOVA: KÜÇÜK MESELELERİ DERT EDİNİYORSUNUZ

Küçük meseleler için kendinize olan güveninizi kaybetmenize gerek yok ve bunun kolay bir gün olmayabileceğini bilmelisiniz.

Belki de ilişkinizdeki bir sorunla uğraşıyorsunuz ve en iyi sonuca varıp varmayacağınızdan emin değilsiniz. Bazı Kovalar, şu anda arkadaşlıklarına daha fazla odaklanmak istediklerini fark edecektir.

balik-burcu.jpg

BALIK: KENDİNİZDEN ŞÜPHE ETMEMELİSİNİZ

Bazı durumlarda, bugün herkesin sizinle aynı fikirde olmadığını ve bir anda herkesin size karşı gayet açık ve net bir duruş sergilediğini görebilirsiniz.

Tüm bu muhalefetten sonra kendinizden şüphe etmeye başlamanıza şaşmamalı. Bunun dışında alışveriş ve diğer pratik aktiviteler açısından belki de gerçekten kötü bir gün değil.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN