Back To Top
Bugün hangi diziler var? 25 Eylül bu akşamki diziler - TV yayın akışı

Bugün hangi diziler var? 25 Eylül bu akşamki diziler - TV yayın akışı

 - Son Güncelleme: 25.09.2018 Salı 09:30
Bugün hangi diziler var? 25 Eylül bu akşamki diziler - TV yayın akışı
- A +

Yazımızda 'Bugün hangi diziler var?' sorusunun yanıtını bulabilirsiniz ve 25 Eylül bu akşamki dizilerin yayın saatlerini TV yayın akışını öğrenebilirsiniz. 25 Eylül salı akşamı Star TV'de Ufak Tefek Cinayetler ATV'de ise Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileri Tv yayın akışında görülüyor. İşten akşam olup evine dönenler günün stresini yorgunluğunu Tv izleyerek atıyor. Akşam saatleri olunca seyircilerin aklında "Bugün hangi dizi var?" sorusu geliyor. 25 Eylül bu akşamki diziler ve TV yayın akışını merak eden ve araştıran vatandaşlar için derledik.

'Bugün hangi dizi var?' sorgusunu akşam isten yorgun argın dönen vatandaşlar aratıyor. Gün içinde yaşana yoğunluğu ve stresi bir nebze olsun atabilmek için seyirciler için 25 Eylül bu akşamki dizileri ve  TV yayın akışını haberimizde derledik. Salı akşamının Tv yayın akışında eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ufak Tefek Cinayetler dizileri vardı. ama bu akşamki diziler listesinde yeni sezonun baya ilgi toplayan dizileri Gülperi ve Bir zamanlar Çukurova dizileride görülüyor. Seyirciler 25 Eylül bu akşamki diziler listesinde gördüğü bu iki dizinin tekrar mı yoksa yeni bölümlerinin mi yayınlanacağını merak ediyor. İşte izleyiciler için hazırladığımız 'Bugün hangi dizi var?'sorusunun yanıtı...

25 Eylül salı akşamı EDHO ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinin yeni bölümleri ekrana gelecek. 

BU GÜN HANGİ DİZİLER VAR? 25 EYLÜL SALI AKŞAMI DİZİLERİ...

01:40
Böyle Bitmesin - TRT 1

02:00
Galip Derviş - Kanal D

04:00
Ege'nin Hamsisi - TRT 1

04:50
Güzel Köylü - Star TV

05:00
Aşk Yeniden - FOX TV

05:15
Geniş Aile - Kanal D

06:25
Yalaza - TRT 1

07:00
Nefes Nefese - Star TV

08:35
Yeşil Deniz - TRT 1

09:00
Adını Sen Koy - Star TV

09:45
Keşke Hiç Büyümeseydik - Show TV

10:30
Fazilet Hanım ve Kızları - Star TV

12:45
Söz - Star TV

13:00
Bir Deli Rüzgar - FOX TV

14:00
Beni Bırakma - ATV

14:45
Leyla ile Mecnun - TRT 1

15:30
Adını Sen Koy - Star TV

16:35
Baba Candır - TRT 1

17:00
Beni Affet - Star TV

17:15
Arka Sokaklar - Kanal D

20:00
Gülperi - Show TV

20:00
Ufak Tefek Cinayetler - Star TV

UFAK TEFEK CİNAYETLER 34. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Star Tv ekranlarında her hafta salı akşamı yayınlana Ufak Tefek Cinayetler dizisi nu akşam yine her zamanki saatinde izleyici karşısına gelecek. Ufak Tefek Cinayetler'de bu hafta Merve'nin düştüğü büyük ikilem dikkat çekiyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve neler olacağının ipuçları...

Kerim Adil Sağlam'ın taht teklifini mi kabul edecek? Yoksa gururunu tercih edip yeni komşusunun ayağını mı kaydıracak?

Ufak Tefek Cinayetler'e yeni dahil olan karakterler arasında Kerim Adil Sağlam yer aldı. Kerim, Merve'nin lise yıllarında maddiyatı göstererek kendisini terk etmesi, Taylan'ın ise büyük bir bencillik yaparak kariyerine mal olmasını unutmayarak Sarmaşık'a dönmüş ve intikamın fitilini ateşlemiştir. Merve'nin evini Oya'dan alarak ilk hamlesini yapan Kerim Adil, Sarmaşık'ta başka bir eve taşınan Merve'nin hoşgeldin partisine dahil olmuştur. Bu partide tüm hasımlarına gövde gösterisi yapan Kerim, Merve'yi tek yakalamış ve geçmişin acısını çıkarmaya başlamıştır.

Merve'nin, o evi geri alacağını söylemesi üzerine Kerim'in tepkisi ise net olmuştur. Kimsenin kendisinden o evi alamayacağını ancak Serhan'ı bırakıp kendisiyle evlenmesi ile durumun değişebileceğini ve tahtına kurulabileceğini söylemesi, Merve'yi derin bir hüzne boğmuştur.

20:00
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz - ATV

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 108. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

ATV  ekranlarında her hafta salı akşamı yayınlana Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yeni sezon açılışını yapıyor. EDHO her zamanki saatinde izleyici karşısına gelecek. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta Hızır Çakırbeyli uluslararası oyuna giriyor. . İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve neler olacağının ipuçları...

Hızır Çakırbeyli, bir yandan ardında bırakmak zorunda kaldıklarıyla hayatının en büyük sınavını verirken diğer yandan uluslararası arenada kendini göstermek için bir yola koyulmuştur. Gücüne güç katan yeni ortaklarıyla dünyadaki hiçbir kuvvetin karşılarında duramayacağını kanıtlama zamanıdır artık... Ünal Kaplan danışmanlığında, Avrupa’nın önde gelen ticaret adamlarının buluşacağı bir toplantı tertip edilir. Kendini masaya davet ettiren sürpriz bir isim ise yeni bir savaşın fitilini ateşler. Adeta meydan okuma yarışına dönüşen bu toplantıda, Çakırbeyliler bir kez daha itaat etmenin onlara göre olmadığını dünyaya kanıtlarlar. Masaya bıraktığı ölümcül hediyeyle asıl patronun kim olduğunu gösteren Hızır, yaptığı eylemin karşılığını çok geçmeden alacaktır.

 

22:30
Bir Zamanlar Çukurova - ATV

22:55
Kalk Gidelim - TRT 1

23:15
Çukur - Show TV

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN