Bugün O Burç Elindeki Mükemmel Fırsatı Kaçıracak! İşte 1 Temmuz Burç Yorumları ve Sizin Payınıza Düşenlerin İpuçları

Bugün O Burç Elindeki Mükemmel Fırsatı Kaçıracak! İşte 1 Temmuz Burç Yorumları ve Sizin Payınıza Düşenlerin İpuçları

Koçlar para mutluluk getirmez derken parasızda yapamıyor, boğalar ise karar vermek içim son dönemeçte, aciliyet duygusu ikizleri gererken, yengeçlerde yakına baksın, aslanlarda engelleri gözünde büyütmese iyi olacak, başakların ev işlerine yardım etmesi gerekebilir, terazilerin olumsuz düşüncelerden kurtulması gerekiyor... Ya akrepler, oğlaklar, kovalar ve balıklar neler yapmalı ve ya yapmamalı?... 1 Temmuz burç yorumları...

KOÇ : PARA MUTLU ETMEZ AMA ETKİNLİKLERİ FİNANSE EDER

Para, özellikle bu cuma, herhangi bir mutluluğu size garanti etmeyecek, ancak sizi çok memnun edecek bazı etkinlikleri finanse edebilir.

Bu, bir tatil rezervasyonu yapacağınız ve belki de sektördeki bağlantılarınızı iyi bir anlaşma yapmak için kullanabileceğiniz harika bir zaman. Çalışma haftasının sonu olduğu için, nelerin başarıldığına ve nelerin başarılmadığına bir göz atmaktan zarar gelmez.

BOĞA : KARA VERMEK İÇİN SON DÖNEMEÇTESİNİZ

Belirli bir konuda karar verme süreniz bitmek üzere. Son ana yaklaştıkça kendinizden o kadar çok şüphe etmeye başlıyorsunuz.

O kadar da iyi niyetli olmayan bir kişiden gelen yorum, şimdi sizi her şeyden uzaklaştırıyor olabilir. Kendinize biraz zaman ayırın, bir düşünün ve ilk anda sizi motive eden şeyleri zihninizde yeniden canlandırmaya çalışın.

burc1.jpg

İKİZLER : HERŞEYDE BİR ACİLİYET DUYGUSU VAR

Hafta sonu neredeyse geldi, ancak bu cuma yaptığınız her şeyi çevreleyen bir aciliyet duygusu var gibi görünüyor.

Bazıları, bu davranışa diğerlerinden daha fazla hak verebilir, belki de yaklaşan bir son tarih olduğu için, ama eğer bu gereksiz bir telaşsa meslektaşlarınızı ve ailenizi kızdırmaktan başka bir işe yaramayacak.

YENGEÇ REFAHI UZAKTA ARAMAYA GEREK VARMI?

Refahı başka yerde arayanlar kendi hayatlarına daha yakından bakmalıdır çünkü cevap kesinlikle oradadır.

Bu aslında hayatınızın en iyi zamanı olmasa da en kötüsü de değil ve biraz sakinleşerek, mantıklı düşünerek ve işleri gözünüzde büyütmeyerek pozitif enerjiyi ve güçlü insanların yardımını alabilirsiniz.

burc3.jpg

ASLAN : KÜÇÜK ENGELLER GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİL

Bugün karşınıza küçük engeller çıkacak, ancak hepsi göründüğü gibi değil, özellikle de olanlara karşı gösterdiğiniz tepkilere bakılırsa.

Her soruna çok üzülüyor ve sinirlerinize hâkim olmakta zorlanıyor gibisiniz. Partneriniz bu konuda bir tavır almadıkça, yorum yapmaktan ve her şeyi büyük bir olay haline getirmekten kolay kolay vazgeçemeyeceksiniz.

BAŞAK : EV İŞLERİNE YARDIM ETMENİZ GEREKİYOR

Bu cuma günü eğitim ve seyahat alanlarında size faydalı yönleri olacak, bu nedenle bugün için ne tür etkinlikler planladığınıza bakmak ve bunları bugünün listesine taşımak isteyebilirsiniz.

Öğleden sonra ev işlerine yardım etmeniz gerekebilir, ancak daha sonra rahatladığınız sürece bunu yapmaktan mutluluk duyarsınız.

TERAZİ : BUGÜN OLUMSUZ DÜŞÜNCELERİ BİR KENARA BIRAKIRSANIZ İYİ OLACAK

Hayatınıza aktif olarak olumlu deneyimler getirmeye çalışıyorsunuz ve en azından bugün için olumsuz düşünceleri bir kenara bırakmış görünüyorsunuz.

Belki bugünün cuma olması da motivasyonunuza bir nebze yardımcı olur. Dikkat edilmesi gereken tek şey, düşüncelerinize kendinizi fazla kaptırmamak ve devam eden sorumluluklarla uğraşmaktır.

burc4.jpg

AKREP : SAĞLIK KRİZLERİ İLE MÜCADELE EDECEKSİNİZ

Bu cuma günü sözlü iletişim sizin gücünüz olmayacak olsa da partnerinizle ve sizi iyi tanıyanlarla gayet iyi anlaşacaksınız gibi görünüyor.

Çok etkileyicisiniz ve çok fazla kelimeye gerek kalmadan her şeyi çok çabuk anlayacaksınız. Bazı küçük aile veya sağlık krizleri, önceliklerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayacaktır.

YAY : MÜKEMMEL BİR FIRSATI KAÇIRIYORSUNUZ

Kişisel bir önseziyi kovalamakla çok meşgulken, elinizden profesyonel anlamda mükemmel bir fırsat kaçabilir.

Aksi takdirde tamamen güvendiğiniz birinden şüphe duyuyorsunuz ve o kişinin size sadık olup olmadığını kanıtlama işini bir nevi üstleniyorsunuz. Bu muhtemelen gününüzün çoğunu alacaktır.

burc5.jpg

OĞLAK : İŞYERİNDE HUZURLU BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Bu cuma, davranışlarınızda çevrenizdekilerden etkilenme olasılığı yüksek ve özellikle iş yerinde, iş arkadaşlarınızın liderliğinde ilerlemeyi tercih edeceksiniz.

Bu konuda pek rahat değilsiniz ama aynı zamanda bu rahatsızlığı daha az stres yaşama avantajını düşünerek atlatıyorsunuz. İyi meslektaşları olan bazı Oğlakların günü huzur içinde geçirmesi muhtemeldir.

KOVA : KENDİNİZE OLAN GÜVENİNİZ BİR ANDA KAYBOLUYOR

Eylemlerinizi, özellikle de partnerinize karşı haklı çıkarma ihtiyacı hissediyorsunuz, ancak bunu o istediği için değil, bir tür onay almak için yapıyorsunuz.

Bir anlamda, doğru yolda olduğunuzu hissedebilirsiniz, ancak başka bir açıdan bakıldığında, bir anda kendinize olan tüm güveniniz kaybolur ve ekstra güvenceye ihtiyacınız olur.

BALIK : TÜM YORGUNLUĞUNUZ AKŞAM ÇIKACAK

Mevcut eğilim tamamen duygusal bağlantılarla ilgili. Kendinizi yeni tanıştığınız veya çok sık görmediğiniz basit bir tanıdıkla daha derin bir düzeyde iletişim kurarken bulabilirsiniz.

Tecrübe etmediğiniz konularda bile öğüt vermekte harikasınız. Akşamları, normalden daha yorgun hissedeceksiniz.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN