Bugün Yıldızlar Çoğu İnsana Gülerken Bir Burç İçin İyi Haber Var! İşte Günün Şanssızları Ve Diğer Burçların Payına Düşenler...

Bugün Yıldızlar Çoğu İnsana Gülerken Bir Burç İçin İyi Haber Var! İşte Günün Şanssızları Ve Diğer Burçların Payına Düşenler...

Balıklar kırıldıklarını oğlaklar da mağduru oynamanın kazandırdığını keşfedecek, kovaların üretkenliği düşerken yaylar ikilem arasında kalacak, güzel haber akreplere gelecek, terazilerin yaşananlardan ders alması gerekirken başaklar iş yerlerinde strese girecek, bazı aslanlar krediye başvuracak, yengeçler sorunu çözmeye odaklanacak, ikizlerinde oyunlardan vaz geçmesi gerekiyor, boğaların davranışlarına koçların da kendisine dikkat etmesi gerekiyor. İşte 7 Temmuz burç yorumları...

KOÇ : BİRAZ ZORLANACAKSINIZ

Genelde arı gibi çalışıyor olmanıza rağmen, bu perşembe günü başka planlarınız var ve bu nedenle biraz zorlanabilirsiniz.

Bazı Koçlar biraz düzensizdir ve özellikle de teslim tarihleri ​​nedeniyle acı çekeceklerdir. Diğerleri, belki de kendi başlarına çözüleceklerini umarak, işleri daha sonraki bir tarihe ertelemeyi tercih edeceklerdir.

BOĞA : UYARI ALMAMIŞ GİBİ HAREKET EDECEKSİNİZ

Bu perşembe sabahı sorumluluklardan kaçarak insanları anlamadığınızı veya yolunuza çıkan her şeyi kelimenin tam anlamıyla görmezden geldiğinizi söyleyen mesajlar almamış gibi davranacaksınız.

Öğleden sonra, birdenbire daha fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz, ancak ne yapmayı kabul ettiğiniz konusunda hala çok seçici olacaksınız.

burclar1.jpg

İKİZLER :DALAVERE YAPMAK SİZİN İŞİNİZ DEĞİL

Yakında gerçekleşecek bir olayla ilgili çevrenizde biraz dalavere yapmaya kalkışıyorsunuz. Olmadığınız biri gibi davranıyorsunuz ve insanlar bunu fark edebiliyor.

Belki de sadece kendiniz olmanız ve kendi sınırlarınızı kabul etmeniz gerekiyor. Huysuz olmayın ve bunun için başkalarını suçlamayın çünkü bu türden davranmanız işleri daha da kötüleştirir.

YENGEÇ : KENDİNİZİ SORUN ÇÖZMEYE ADAYACAKSINIZ

Merak ve cevaplanması zor sorularla dolu bir perşembe. Çok meraklı ve çok sakin görünüyorsunuz ve muhtemelen düşüncelerinizin ürünüyle çevrenizdekilere meydan okuyacaksınız.

Öte yandan, muhtemelen öğleden sonra pratik bir sorun ortaya çıktığında, onu çözmeye kendinizi adamaktan daha fazlasını yapacaksınız.

ASLAN : BAZILARI KREDİYE BAŞVURACAK

Bir tür profesyonel açılış sizi o gün yapmanız gereken şeylerden uzaklaştıracak ve hemen bunun hayalini kurmaya başlayacaksınız.

Bu konuda biraz daha gerçekçi olmak isteyebilirsiniz, özellikle de en başından buna karşı bariz argümanlar görüyorsanız. Bazı Aslanların bir tür krediye başvurmaları gerekebilir.

burclar2.jpg

BAŞAK : İŞYERİNDE SIKINTI YAŞAYACAKSINIZ

Bu perşembe çok duygusal görünüyorsunuz, belki geçmiş duygulardan sonra bir süre duraksamışsınız. İnisiyatifiniz yok ve bu iş yerinde size pahalıya mal olabilir.

Öte yandan, şu anda işlerin gidişatıyla ilgili çok rahat görünüyorsunuz, bu yüzden bunu pek umursamayacaksınız.

TERAZİ : DERS ALMANIZIN ZAMANI GELMEDİ Mİ?

Mevcut eğilim, birdenbire bazı geçmiş kararlara takıntılı olmanıza neden olabilir. Bu kararlardan mutlaka pişman olmasanız da işleri gerçekten daha iyi yapmış olabileceğinize dair kalıcı bir hisse kapılmış olabilirsiniz.

Bu düşüncelerinizden ders almalı ve bunu geleceğinize aktarmalısınız.

AKREP : HAKLI OLDUĞUNUZ KANITLANACAK

Bugün her türlü işareti gözlemleme eğilimindesiniz ve noktaları birleştirmeye çalışıyorsunuz. Bazı durumlarda gerçekten haklı olabilirsiniz ve haklı olduğunuz kanıtlanacaktır.

Bazı durumlarda da aşırı tepki veriyorsunuz ve aksi kanıtlandığında hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Bir aile tartışmasında çıkarlarınızı korumak isteyebilirsiniz.

YAY : İKİ DURUM ARASINDA KALACAKSINIZ

Bu perşembe sizi yoldan çıkaracak her türlü şey çevreleyecek ve bunları başka bir şeye yönlendirmeniz veya kabul etmeniz gerekecek. Sakinliğinizi korumanın sizin için çok daha kolay olacağı durumlar olacaktır.

Ve yenik düşmek veya günaha direnmek arasında kalacağınız diğer durumlar yaşayabilirsiniz.

burclar3.jpg

OĞLAK: MAĞDURU OYNAMAK İŞİNİZE YARAYACAK

Bugün bazı faydalar elde etmeyi umarak mağduru oynuyorsunuz ve bunun gerçekten işe yarama ihtimali yüksek görünüyor, büyük olasılıkla niyetiniz masum olduğu için.

Öte yandan, kendinizi bir arkadaşınızla karşılaştırıyorsunuz ve onunla aynı beklentilere sahip olma eğilimindesiniz.

KOVA :ÜRETKENLİĞİNİZ DÜŞECEK

Önünüzde hareketli bir gün olmasına rağmen, sürekli fikir peşinde koşmanız ve diğer insanların da dikkatini dağıtmanız nedeniyle üretkenliğiniz biraz düşebilir.

Rüya gibi bir ruh hali içindesiniz ve ne kadar heyecan verici olursa olsun, başka hiçbir şey gerçekten dikkatinizi çekemez.

BALIK : KIRILGAN YANINIZI KEŞFEDECEKSİNİZ

Bu perşembe günü kırılgan bir yanınızı göstereceksiniz ve bundan pek de mutlu olmayacaksınız.

İmajınıza çok bağlısınız ve onu korumaya kararlısınız. Özellikle bu kadar yüzeysel bir şey yüzünden hayatınıza böyle bir acı getirmemelisiniz. Bugün, size öğleden sonra büyük bir sürpriz sunacak.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN