71 yaşındaki Tamer Levent'in çapkınlık mesaisi! Uygunsuz görüntüye mahkemeden karar

71 yaşındaki Tamer Levent'in çapkınlık mesaisi! Uygunsuz görüntüye mahkemeden karar

Camdaki Kız dizisinde Rafet karakterine hayat veren 71 yaşındaki Tamer Levent 2017 yılında genç bir kızla dudak dudağa yakalanmıştı. Görüntülerin setten olduğunu iddia eden Levent, mahkemeye başvurup yayın yasağı getirmesini talep etti. Levent'in isteğine bakın mahkeme ne karar verdi?

2017 yılında bir genç kızla dudak dudağa görüntülenen 71 yaşındaki tiyatrocu Tamer Levent, gündeme bomba gibi düşmüştü. Evli 2 çocuk babası olan oyuncu ise o görüntüler için "Set provası" açıklamasında bulunmuştu. Hakkında çıkan haberler için yayın yasağı isteyen Levent mahkemeye başvurdu. Mahkeme görüntüleri izledi ve şoke eden bir karar verdi? İşte Tamer Levent'in çapkınlık görüntülerine ilişkin yeni detaylar.

tamerler.jpg

GENÇ BİR KIZLA YAKALANMIŞTI

Usta tiyatro ve sinema oyuncusu Tamer Levent, 2017 yılında bir genç kızla öpüşürken görüntülenmişti. Görüntülerin montaj olduğunu ve setten bir prova olduğunu iddia eden Levent, mahkemeye başvurarak erişim engeli istedi. Levent'in görüntülerini inceleyen mahkeme olay bir karar aldı. Basına yansıyan görüntülerin montajlandığını belirten usta oyuncu söz konusu öpüşmenin set provası olduğunu ifade edip kendini savundu. Geçtiğimiz günlerde mahkemeye görüntüler için erişim yasağı getirilmesi talebinde bulunan oyuncuya mahkemeden olumsuz karar çıktı.

camdaki-kiz.jpg

MAHKEME ERİŞİM YASAĞI İSTEĞİNE KARAR

Magazin gündemine bomba gibi düşen görüntüler uzun süre konuşulurken, Levent'in yayın yasağı isteminden sonra tekrar gündeme geldi. Mahkeme ise görüntüleri inceledikten sonra erişim yasağına ret cevabı verdi.

İşte Tamer Levent'in herkesi şoke eden o görüntüleri

tamerlevent.jpg

taner.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN