Back To Top
Babam ve Ailesi oyuncusu Caner Şahin kimdir? (Kadir Kayalar hayatı)

Babam ve Ailesi oyuncusu Caner Şahin kimdir? (Kadir Kayalar hayatı)

Babam ve Ailesi oyuncusu Caner Şahin kimdir? (Kadir Kayalar hayatı)
- A +

Kanal D'nin sevilen dizisi Babam ve Ailesi oyuncularından Caner Şahin (Kadir Kayalar) kimdir merak konusu oldu. Yazımızdan merak ettiğiniz tüm detayları bulabilir genç oyuncu hakkında ayrıntıları takip edebilirsiniz. Peki Caner Şahin kaç yaşında ve nereli? İşte yakışıklı oyuncunun hayat hikayesi...

Babam ve Ailesi dizisi ile tanınan Caner Şahin kimdir sorunuzun yanıtını yazımızda bulabilirsiniz. Kanal D'nin reyting fenomeni dizisi Babam ve Ailesi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise güçlü isimler yer alıyor. Oyunculuğu ile göz dolduran Caner Şahin (Kadir Kayalar) ise bunlardan biri oldu. Siz de yazımızdan genç oyuncunun hayat hikayesini takip edebilirsiniz. İşte merak ettikleriniz.

Yükleniyor...

CANER ŞAHİN'İN DİZİDEKİ ROLÜ

Kemal ve Nilgün’ün oğlu. Kemal’in tüm gayretlerine karşın Kadir’in çocukluğu ve ilk gençliği baba yoksunluğu ile geçer. Öyle bir yoksunluktur ki bu, Kadir’i bitmeyen bir öfke, hırs ve saldırganlıkla doldurur. Onun babasına Mert İpekçi sahip çıkmış, onun hayatını Mert İpekçi yaşamıştır. Kadir, Mert’in ondan çaldığına inandığı her şeyi geri almaya, bunun için sonuna dek mücadele etmeye kararlıdır.

16-09/20/babam-ve-ailesi-kadir-kayalar-caner-sahin-kimdir-yasi-boyu-kilosu-nereli11.jpg

CANER ŞAHİN (KADİR KAYALAR) KİMDİR?

1992 doğumlu olan Caner Şahin 24 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü öğrencisidir. 1.84 boyunda olan Caner Şahin 85 Kg’dır Caner Şahin daha önce projede yer almamıştır. Babam ve Ailesi dizisi ilk projesidir. Stagebeauty reklam ajansına kayıtlıdır. Babam ve Ailesi dizisi ile özellikle gençlerin gönlünde taht kuran yakışıklı oyuncu performansı ile göz dolduruyor. Dizi de Kemal ve Nilgün’ün oğlu olan oyuncu kısa sürede büyük üne kavuştu.

16-09/20/caner-sahin-fotograflari-resimleri-2-e1472118424745.jpg

DİZİNİN KONUSU

Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

BABAM VE AİLESİ OYUNCULARI

Ayça Bingöl (Nilgün), Bülent İnal (Kemal), Ceyda Düvenci (Suzan), Sercan Badur (Mert), Erdem Akakçe (Fadıl), Emel Göksu (Macide), Caner Şahin (Kadir), Eva Dedova (Ece), Sera Kutlubey (Hasret), Can Albayrak (İbo) , Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek), Hakan Altuntaş (Rıza), Sezin Bozacı (Emine), Ecem Simge Yurdatapan (Yelda), İlker Özer (Kerim), Kubilay Karslıoğlu (Ahmet), Fulya Ünvan (Filiz), Emre Başer (Dr.Orhan), Tuna Kırlı (Spor Hocası), Taygun Sungar (Caner)

16-09/20/d006952f4f_babam-ve-ailesi-kadir-kayalar-resimleri-e1472118410663.jpg

Kanal D'nin sevilen dizisi Babam ve Ailesi oyuncularından Caner Şahin (Kadir Kayalar) kimdir merak konusu oldu. Yazımızdan merak ettiğiniz tüm detayları bulabilir genç oyuncu hakkında ayrıntıları takip edebilirsiniz. Peki Caner Şahin kaç yaşında ve nereli?

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN