Çılgın Dondurmacı durdurulamıyor! Takipçi sayısı Nusret ile yarışıyor! İşte Çılgın Dondurmacı'nın son durumu

Çılgın Dondurmacı durdurulamıyor! Takipçi sayısı Nusret ile yarışıyor! İşte Çılgın Dondurmacı'nın son durumu

Antalya'da bir dondurma dükkanı işleten ve ilginç dansları ile kısa sürede TikTok platformunda büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, adeta sosyal medya platformunda fırtına estiriyor. Nusr-et isimli restoran zincirlerinin sahibi Nusret Gökçe ile yarışan Dinç'in takipçi sayısı bakın ne kadar oldu?

Son yılların en popüler paylaşım siteleri arasında yer alan TikTok platformunda çektiği videolar ile kısa sürede üne kavuşan Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, sosyal medya fenomeni Etçi Nusret Gökçe ile yarışan ünlü dondurmacının son videosu da olay oldu. Nusret'in rakipleri arasında yer alan Çılgın Dondurmacı'nın takipçi sayısı ise ağızları açıkta bıraktı. İşte herkesin merakla izlediği Çılgın Dondurmacı'ya dair detaylar.

cilgindondurmacikim.jpg

MİLYONLARCA İNSAN ONU TAKİP EDİYOR

Antalya'da bir dondurma dükkanı işleten Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, dansları ile sosyal medyada en çok izlenen isimler arasında girdi. Kısa sürede insanların dikkatini çeken Dinç'i TikTok hesabı üzerinden 19 milyona yakın kişi takip ediyor. Tüm sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan Dinç'i, Youtube'da 2 milyon 690 bin takipçi, Instagram'da 52 bin TikTok hesabından ise 19 milyona yakın kişi takip ediyor. Dinç'in yerli vatandaşlar dışında yabancı turistler de ilgi ile takip ediyor. İlginç dans ve müziklerle müşterilerine dondurma satan Çılgın Dondurmacı, bazı paylaşımlarından dolayı eleştiri alsada sosyal medyada hala en çok ilgi gören hesaplar arasında.

cilgindondurmacine.jpg

ETÇİ NUSRET'İ SOLLAYACAK! MİLYONLARCA TAKİPÇİYE ULAŞTI

Hayatımıza Instagram üzerinden giren ve kısa sürede Türkiye'nin en zengin insanları arasında giren Nusret Gökçe'ye rakip olan Mehmet Dinç, takipçi sayısı ile Nusret'i geçeceğe benziyor. Yabancı turistlerin dikkatini çeken Dinç, çılgın danslarıyla da çok konuşuluyor. Müşterilerine dans eşliğinde sunum yapan Mehmet Dinç'in paylaşım videoları ise milyonlarca izlenmeyi buluyor.

nusret-gokce.jpg

SON VİDEOSU OLAY OLDU

Turistlerin gözdesi haline gelen Çılgın Dondurmacı, her gün dikkat çeken paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Şarkı ve müzik eşliğinde çılgın danslar yapan ve yaptıran Mehmet Dinç, son yayınladığı videosu ile yine kendinden söz ettirdi.

cilgindondurmacidans.jpg

Gelen iki turist kadını dondurma eşliğinde dans ettiren Çılgın Dondurmacı o anlarını sosyal medya hesabından paylaştı. Yaptığı paylaşımlara çok sayıda yorum ve beğeni gelen Dinç, yine sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasında girdi. Bazı takipçileri ise sürekli kadın videoları çektiği için Dinç'i ağır eleştirdi. Peki siz Çılgın Dondurmacı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN